REKLAMAA1-CUK-od-14-12-2017-do-14-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Wolontariusze prowadzą zbiórkę żywności w kabackim Tesco dziś i jutro

  Wolontariusze prowadzą zbiórkę żywności w kabackim Tesco dziś i jutro (KT)

  REKLAMA

  Dwudniowa zbiórka produktów spożywczych dla ursynowskich dzieci wystartowała dziś o godz. 08:00. Mieszkańcy, którzy robią zakupy w Tesco, mogą włączyć się w akcję pomocy do godz. 20:00 - również w sobotę. Zbiórkę organizuje lokalne stowarzyszenie "Ariadna". 

  O tym, że ursynowskie zbiórki żywności osiągają znakomite rezultaty, wiemy od dawna. Mieszkańcy nie pozostają obojętni na krzywdę innych i chętnie wspierają sąsiadów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej.

  W ramach ogólnopolskiej inicjatywy "Podziel się dobrym posiłkiem" na Ursynowie zbierane są produkty spożywcze dla dzieci ze świetlic środowiskowych. 

  - Zbieramy produkty z długim terminem ważności. Są to głównie płatki, kasze, ryże, makarony, cukier, czekolady i przetwory - mówi Joanna Kalicińska ze Stowarzyszenia Społeczników "Ariadna".

  Choć największego ruchu w Tesco wolontariuszki spodziewają się jutro, to już udało się zebrać sporo produktów.

  - Dziś popołudniem powinno się zacząć na dobre. Mam też nadzieję, że przy okazji sobotnich zakupów, uda nam się zebrać dużo towarów - dodaje Joanna Kalicińska.

  Mieszkańcy mogą zostawiać produkty w dwóch specjalnie przygotowanych pojemnikach - punkty znajdują się tuż za kasami Tesco. Wolontariuszy łatwo rozpoznać -  chodzą w jaskrawych, pomarańczowych kamizelkach, a przy pojemnikach zamontowano kolorowe baloniki.

  Akcja zbierania żywności zakończy się w sobotę o godz. 20:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1173 sekundy
  REKLAMA