REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (KW)

  Tysiące oryginalnych przedmiotów, setki stoisk i tłumy uśmiechniętych ludzi. Ursynowskie garażówki to nie tylko sposób na pozbycie się niechcianych rzeczy. To także świetna sąsiedzka zabawa. Ruszyły zapisy dla sprzedawców!

  Ursynowskie Wyprzedaże Garażowe cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców. Ściągają na nie nie tylko ursynowianie. I nic dziwnego - można na nich znaleźć mnóstwo interesujących przedmiotów, których nie da się znaleźć nigdzie indziej. 

  Komuś zabrakło talerza do odświętnej zastawy? A może zbliżają się imieniny cioci i trzeba wybrać prezent? Na garażówkach zawsze coś się trafi. Nie trzeba nawet specjalnie szukać. W takim miejscu ciekawe rzeczy odnajdują się same.

  Nie zwlekaj z rejestracją

  Najbliższa Ursynowska Wyprzedaż Garażowa odbędzie się już w niedzielę, 4 września. Między setkami stoisk będzie można przebierać w godzinach 10-16 na parkingu ursynowskiego ratusza przy al. KEN 61 (na tyłach budynku).

  Rejestracja na garażówkę dla sprzedawców już ruszyła. Chętni powinni wypełnić i podpisać kartę rejestracyjną oraz przesłać ją na adres garazowka@ursynow.pl. Najpóźniej w dniu garażówki oryginał karty należy dostarczyć organizatorom. Można również zarejestrować się stacjonarnie w urzędzie dzielnicy w godzinach 8-16. 

  Nie warto zwlekać. Obowiązuje limit miejsc, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy potrwają maksymalnie do 2 września do godziny 15. Wątpliwe jednak, by do tego czasu zostały jakieś wolne stanowiska.

  Wrześniowa wyprzedaż to nie pierwsza i nie ostatnia garażówka w tym roku. Do tej pory było ich już pięć, a przed nami kolejne cztery. Oprócz 4 września jeszcze: 2 października, 6 listopada i 4 grudnia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4513 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023