REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (GS)

  Wielki powrót garażówek na parkingu za ratuszem! Dziś ruszyła rejestracja dla sprzedawców, a sama garażówka odbędzie się w niedzielę, 8 maja. - W tym roku będzie osiem garażówek - poinformował ratusz.

  Ursynowskie Wyprzedaże Garażowe organizowane są już od 2018 roku i cieszą się ogromną popularnością. To okazja do sprzedania, oddania czy wymiany rzeczy, które mogą przydać się innym. Władze dzielnicy zapowiedziały, że w tym roku odbędzie się osiem wyprzedaży. Pierwsza z nich odbyła się 20 marca, drugą możemy odwiedzić już 8 maja, a kolejne będą miały miejsce w czerwcu, lipcu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu.

  - Ta lipcowa będzie połączona z popularnym odbywającym się także przez dwa ostatnie lata targiem zdrowej żywności - mówi burmistrz Robert Kempa.

  8 maja w godz. 10-16 na mieszkańców będzie czekało ponad 200 stoisk, na których będą mogli odkupić od swoich sąsiadów m.in. płyty, książki, biżuterię czy odzież. 

  Ruszyły zapisy!

  Zapisy dla wystawców już trwają, ruszyły w piątek po północy. Aby zarejestrować swoje stoisko należy wypełnić kartę rejestracyjną, którą można pobrać tutaj (ściągnie się plik Worda) i przesłać ją na adres: garazowka@ursynow.pl. Oryginał karty trzeba przekazać organizatorom najpóźniej w dniu garażówki. Dla tych, którzy nie są za pan brat z internetem, też jest szansa na rezerwację stoiska. Będzie można zarejestrować się osobiście w ratuszu w dni powszednie, w godz. 8-16. Należy pamiętać, że wpisy na listę wystawców liczone będą według kolejności zgłoszeń. 

  Chociaż na rejestrację wystawcy mają tydzień, to warto się pospieszyć - miejsc jest tylko 210, a chętnych dużo więcej. Po wyczerpaniu limitu chętni będą musieli próbować swoich sił na kolejnych garażówkach. W tym roku ma się odbyć 8 sąsiedzkich wyprzedaży.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4405 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022