REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Do końca wakacji Punkt Obsługi Pasażera ZTM na Imielinie jest nieczynny. Powtarza się historia z ubiegłych lat – na pasażerów czeka niespodzianka w postaci zatrzaśniętych drzwi.

  Wakacyjne zamknięcie jedynego ursynowskiego Punktu Obsługi Pasażera to wynik zmniejszonego w wakacje ruchu i sezonu urlopowego  – tak tłumaczy zmiany w otwarciach punktów Zarząd Transportu Miejskiego.

  - W wakacje jest dużo mniejszy ruch, dlatego niektóre punkty mają zmienione godziny otwarcia. Dodatkowo jest pełnia sezonu urlopowego, a liczba pracowników jest stała, więc konieczne były zmiany w grafiku – mówi rzecznik ZTM.

  Inne zdanie na ten temat mają mieszkańcy, którzy nie mogą na miejscu rozwiązać swoich problemów związanych z opłatami czy zniżkami. W Punktach Obsługi Pasażera można dokonać wszystkich formalności z Kartą Miejską czy dochodzić swoich praw w sprawie mandatu.

  - To jakaś paranoja. Mamy jeden jedyny punkt i nam go zamykają. Nie każdy ma ochotę i czas jeździć kawał drogi, żeby coś załatwić. Nie wystarczyłoby skrócenie czasu pracy? Albo wybranie dwóch czy trzech dni, żeby ułatwić nam życie? – denerwuje się pani Marlena.

  Aby rozwiązać problem z biletami czy wyjaśnić nieścisłości związane z karami czy uprawnieniami do tańszych przejazdów, ursynowianie muszą poszukiwać innych, otwartych placówek. Najbliższy Punkt Obsługi Pasażera ZTM czynny w wakacje działa na stacji metra Służew - trzy stacje od Imielina. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 - 20:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3065 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-04----10-05-2019