REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Na warszawskiej Białołęce rozpoczęła się budowa nowego obiektu magazynowego, który powstaje przy ulicy Spedycyjnej 22, na terminalu należącym do firmy Tirsped Sp. z o.o. Magazyn będzie miał 5,5 tys. m2, o łącznej pojemności 7 tys. miejsc paletowych. Całkowita wartość inwestycji wynosi 11 mln zł, w skład czego wchodzą nowoczesne sprzęty przeładunkowe do obsługi magazynu.

  Tirsped to firma, która od 33 lat świadczy kompleksowe usługi logistyczne dla klientów z całego świata. Przedsiębiorstwo oferuje usługi spedycyjne, magazynowe, ecommerce, dystrybucyjne oraz zapewnia obsługę celną. Wśród klientów magazynowych znajdują się: Tchibo, Dumel, Honda Aries Power czy Vileda. Firma każdego roku otrzymuje wyróżenia w rankingach dotyczących spedycji morskiej. Tirsped w swoich szeregach posiada agentów celnych oraz specjalistów od logistyki magazynowej, spedycji drogowej, morskiej, lotniczej, czy kolejowej.

  Terminal z magazynami przy ulicy Spedycyjnej to idealna propozycja dla przedsiębiorców, którym zależy na dobrej komunikacji w ramach całej aglomeracji warszawskiej. Bliskość ulicy Modlińskiej, a także trasy S8 i S7 zapewnia wygodny i szybki dostęp do wszystkich dzielnic Warszawy, a także do pobliskich miast. Obecnie na terminalu znajdują się magazyny wysokiego składowania klasy A, o powierzchni 14 tys. m2. Magazyny znajdują się pod dozorem Inspektora Sanitarnego i Inspektoratu Weterynarii. Terminal liczy łącznie 50 tys. m2. Znajdują się na nim miejsca parkingowe oraz obszerny plac manewrowy dla samochodów dostawczych. Obiekt posiada całodobową ochronę oraz monitoring CCTV.

  Nowy magazyn miejski w Warszawie wyposażony będzie w hydrauliczne doki, zaawansowane zabezpieczenia przeciwpożarowe - tryskacze, sygnalizację pożaru SSP, automatyczne powiadomienie jednostki straży pożarnej, oraz zewnętrzne i wewnętrzne zabezpieczenia przed szkodnikami. Zaawansowanie rozwiązania znajdą zastosowanie również dla utrzymania stałej wilgotności i temperatury, w tym ogrzewanie elektrycznymi promiennikami podczerwieni. W nowej hali będzie możliwość magazynowania art. medycznych i spożywczych.

  Nowy magazyn będzie gotowy do odbioru na przełomie października i listopada 2021. Inwestycja zwiększy możliwości operacyjne w zakresie konfekcjonowania, przeładunków, etykietowania i przygotowania do dystrybucji. Tirsped zapewnia możliwość zdalnego zarządzania stokiem przez autorski system WMS, gwarantujący integrację z systemami informatycznymi klienta.

  Szukasz usług magazynowych dla swojej firmy? Sprawdź ofertę Tirsped Sp. z o.o.

  Więcej: https://www.tirsped.com.pl/magazynowanie

  Artykuł załadowany: 0.6486 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021