REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 listopada 2019, 10:26 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (UM)

  W weekend lepiej unikać alei Niepodległości. Na skrzyżowaniu z ul. Batorego pas w kierunku Ursynowa zostanie zamknięty. Do końca roku natomiast potrwają prace remontowe na mostku na Puławskiej przy Wyścigach.

  Od piątku, 22 listopada od godz. 22.00 do poniedziałku, 25 listopada do godz. 6.00 wyłączona z ruchu będzie zachodnia jezdnia al. Niepodległości od Trasy Łazienkowskiej do skrzyżowania z ul. Stefana Batorego. Zachodnia - czyli ta prowadząca w kierunku Ursynowa.

  Po północnej stronie skrzyżowania powstaje nowe przejście dla pieszych i przejazd dla rowerów, a kierowcy zyskają wydzielone fazy do skrętu w lewo z al. Niepodległości w obu kierunkach. W ramach tych prac drogowcy wymienią również nawierzchnię jezdni na skrzyżowaniu.

  Ulica Stefana Batorego od strony Pola Mokotowskiego będzie kończyła się ślepo. Kierowcy jadący ul. św. A. Boboli do al. Niepodległości będą mogli dojechać ul. Rakowiecką. Natomiast ci jadący al. Niepodległości od strony centrum nie będą mieli możliwości jazdy prosto w kierunku Ursynowa – będą musieli skręcić w lewo lub w prawo w Trasę Łazienkowską. Kierowcy jadący od pl. Unii Lubelskiej ul. Stefana Batorego będą musieli skręcić prawo w kierunku Trasy Łazienkowskiej. 

  Objazdy zamkniętej jezdni zostaną poprowadzone ulicami: Trasa Łazienkowska – L. Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka lub ulicami Wawelska – Żwirki i Wigury – Racławicka. 

  Autobusy linii 119 będą kursowały objazdem al. Niepodległości i ul. A.J. Madalińskiego, a  linii 143 pojadą ul. L. Waryńskiego i zawrócą na pl. Konstytucji. Autobusy linii 167 w kierunku Siekierki-Sanktuarium pojadą Trasą Łazienkowską i dalej ul. L. Waryńskiego. Autobusy linii 174 (w kierunku Bokserska) i 200 (w kierunku Pańska) oraz nocnej N36 (w kierunku Bokserska) będą kursowały ulicami: Trasa Łazienkowska – L. Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka. Linia nocna N34 (tylko w kierunku Os. Kabaty) będzie jeździła objazdem ulicami: Wawelska – Żwirki i Wigury – Racławicka.

  Objazd na węźle Wyścigi do końca roku

  Od kilku tygodni trwają prace związane z remontem mostu w ciągu ul. Puławskiej nad potokiem Służewieckim przy węźle Wyścigi. Rozpoczęcie robót było konieczne, bo okazało się, że mostek jest w bardzo złym stanie technicznym.

  Prace powodują utrudnienia w ruchu w kierunku Piaseczna. Ruch w kierunku Piaseczna odbywa się tymczasową jezdnią omijającą plac budowy, na której kierowcy mają do dyspozycji dwa pasy. Prace potrwają do końca roku. 
   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 39

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zwykły obserwator 3 7 miesięcy temu

   To dywersanci, ale neurobiałki wybrały. Lubią stać, bez potrzeby, w korkach, gotować się w zaduchu metra (wyłączona wentylacja od początku lata). Wprost uwuelbiają swoich ciemiężycieli, hi, hi.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bolo 2 7 miesięcy temuocena: 0% 

   Trzeba jeździć z Ursynowa metrem, a nie męczyć się w korkach i na objazdach!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Yzurak 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

   To sobie jezdzij.. I wuj ci do tego czym jezdzą inni

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3309 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020