REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 kwietnia 2021, 18:38 komentarzy 2

  (SK)

  W weekend na Płaskowickiej utrudnienia dla kierowców. Między Braci Wagów a aleją KEN drogowcy będą przebudowywać ulicę. Będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

  Drogowcy z Astaldi kontynuują roboty nad odtworzeniem rond Krystyny Krahelskiej u zbiegu alei KEN i Płaskowickiej. W sobotę i niedzielę przeniosą się w okolice przystanku końcowego dla linii 503 - czyli między Braci Wagów a KEN.

  Roboty będą prowadzone na fragmencie południowej jezdni ul. Płaskowickiej, do dyspozycji kierowców pozostanie tylko północna jezdnia. Ruch na niej będzie się odbywał wahadłowo. Sterować nim będą drogowcy. Prace brukarskie będą też prowadzone po stronie bazarku na wlocie ronda.

  Co ważne, nie będzie żadnych innych utrudnień dla kierowców. Rondo pozostanie w pełni przejezdne we wszystkich relacjach. Także pasażerowie komunikacji miejskiej nie muszą obawiać się zmian.

  - Według informacji jakie mamy od wykonawcy, nie wchodzi on na przystanek Natolin Płn. 64. Nie będzie utrudnień dla kursowania autobusów - mówi Tomasz Kunert, rzecznik ZTM.

  Linie 136 i 503 będą kursowały normalnie i zatrzymywały się na tych samych przystankach. Przypomnijmy, od tygodnia zlikwidowany został przystanek w alei KEN przed rondem. Uruchomiono zaś przystanek na wysokości dawnego bazarku, na którym zatrzymuje się na razie tylko linia nocna N86.

  Kiedy drogowcy z Astaldi zakończą odtwarzanie skrzyżowania? Najprawdopodobnie w pierwszy weekend maja. Wówczas mają zostać wymalowane pasy dla ronda turbinowego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 52

  • 24
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 13
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zwykły obserwator 2 28 dni temuocena: 67% 

   Szerokie wygodne trawniki (za chwilę orurkowane bedą) i przeprawa błotna i zamknięte przejście "na kierunku" bazarek. Neuribiałki pewnie nic nie zauważyli, dla nich jest cool. A zwężanie jezdni to klasyczna metoda sabotażu komunikacji to jedno a drugie to, że rondo Krahelskiej musi się źle kojarzyć analogicznie jak rondo zesłańców (groźny tunel).

   Edytowany: 28 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Adam123 1 28 dni temuocena: 100% 

   Dlaczego tak wąska jest jezdnia na rondzie? Autobus 503 jadący z KEN w ul. Płaskowicką na przystanek końcowy prawie łamie się na zakręcie. Czy nie może być szerzej?

   Edytowany: 28 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5359 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021