REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 czerwca 2019, 10:04

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Nadchodzące lato sprzyja pytaniom, jak spędzić wakacje w mieście. Rodzice zastanawiają się, jak kreatywnie zaplanować dwa miesiące wakacji, żeby zapewnić dziecku atrakcje, które będą oryginalne i na długo pozostaną w pamięci dzieci. Odpowiedź jest bardzo prosta: warto postawić na multi-sportowe półkolonie, których tematem przewodnim jest karting!

  Sportowe wakacje na Torze Kartingowy Narodowy na PGE Narodowym

  Półkolonie są idealnym rozwiązaniem zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Mało kto ma tyle dni urlopu, żeby móc pozwolić sobie na spędzenie niemal 10 tygodni wakacji razem z dzieckiem. Wakacje w mieście, organizowane na Kartingowym Narodowym zapewniają atrakcje i zabawy od rana do późnego popołudnia – rodzice mogą w tym czasie oddać się pracy, a popołudnia i wieczory możecie spędzać razem, jak chcecie.

  Tygodniowy turnus multi-sportowych  półkolonii przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia i gwarantuje profesjonalną naukę jazdy gokartami, wzbogaconą o część warsztatową. Są to zajęcia teoretyczne i praktyczne na temat jazdy gokartem, a także obejmujące program zasad bezpieczeństwa. W ten sposób, wakacje w mieście wpisują się w edukacyjny trend spędzania czasu wolnego, łączący przyjemności z nauką!

  Zajęcia z nauki jazdy gokartami prowadzą mistrzowie sportu kartingowego: Tomasz Krzemiński oraz Łukasz Bartoszuk. Dzieci w czasie półkolonii na Kartingowym Narodowym poznają techniki jazdy, uczestniczą w ćwiczeniach z operowania gazem i hamulcem oraz ćwiczą skupienie i wyczucie. Ponieważ elementami zajęć są także treningi z pomiarem czasu, po takich półkoloniach Twoje dziecko zrozumie co wpływa na sukces – jest to wiedza, której nie da się przekazać w formie teoretycznej.

  Wakacje w mieście nie są nudne

  Każdy turnus półkolonii obfituje w atrakcje i rozrywki, dopasowane do oczekiwań dzieci i ich rodziców. Poza zajęciami w szkółce kartingowej z wykwalifikowanym do pracy z dziećmi instruktorem, organizator zadbał, by aż cztery godziny w ciągu dnia stanowiły tematy wybierane przez dzieci! Taka oferta wakacji w mieście jest wyjątkowa – współpracują z nami trenerzy wielu branż, którzy nauczą Twoje dziecko jazdy na rolkach i longobardach czy sztuk walki – przygotowaliśmy warsztaty taekwondo. Gwarantujemy także zwiedzanie stadionu PGE Narodowy wraz z przewodnikiem, dzięki czemu każde dziecko poczuje się jak kibic. Stawiamy też na wiedzę, którą powinien posiadać każdy z nas: oferujemy warsztaty pierwszej pomocy, które prowadzą profesjonalni ratownicy. Nasi instruktorzy kartingowi przygotowali również moto-warsztaty z inżynierem kartingowym na tematy dotyczące gokartów: dzieci poznają słownictwo kartingowe, historię Roberta Kubicy i Ayrtona Senny, przygotowanie fizyczne i odżywianie kierowcy wyścigowego, budowę  gokarta oraz jak rozwijać umiejętności w kartingu wyczynowym.

  Kartingowy Narodowy i…  wiesz, jak spędzić wakacje w mieście

  Oferta półkolonii sportowych na torze Kartingowy Narodowy jest tak skonstruowana, żeby rodzice także zyskali odrobinę czasu dla siebie. Organizator dba o lunch, przekąski i napoje dla dziecka. Półkolonie  w Warszawie są projektem organizowanym przez Fundację Miłośników Sportów Motorowych Racing Driver Program - dzięki czemu masz pewność, że dziecko spędza czas z ludźmi, którzy są pełni pasji sportowej i chęci do dzielenia się nią. Oferta na spędzenia wakacji w mieście obowiązuje od 1 lipca do 30 sierpnia. Turnus kosztuje 990 złotych. Żeby dokonać wstępnego zapisu dziecka na Multi-sportowe półkolonie wystarczy wypełnić krótką ankietę. Wszystkie informacje o półkoloniach organizowanych na Kartingowym Narodowym dostępne są na stronie internetowej - https://kartingowynarodowy.pl/.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2768 sekundy
  REKLAMAA2-DZIELNICA-BO-16-09----22-09-2019