REKLAMAA1-Galileusz--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 lipca 2019, 08:44 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  "Wakacyjna gonitwa" wystawiona w czerwcu przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury (MSO)

  Wyjście do teatru dla czteroosobowej rodziny to koszt od 100 do 400 złotych. Może właśnie dlatego cykl „Bajki na trawie” jest tak popularny na Ursynowie? Spektakle są bezpłatne, a liczba miejsc nieograniczona. Najbliższe przedstawienie już w niedzielę!

  W ciągu wakacji w różnych lokalizacjach dzielnicy wystawiane są sztuki dla dzieci. Aktorzy zawsze mogą liczyć na pełną widownię, bo chętnych do korzystania z tego typu bezpłatnych rozrywek nie brakuje.

  - Jestem mamą dwójki przedszkolaków, w tym roku mamy „lato w mieście”, a nie stać mnie na to, żeby w każdy weekend fundować im atrakcje po 100-200 zł na dzień, dlatego szukam jakiś alternatyw – mówi mama Ani i Stasia, która obejrzała już dziećmi pierwszą z „Bajek na trawie” w czerwcu. – Poza tym dzieci oglądają przestawienie, a jednocześnie są na podwórku, a nie w pomieszczeniu – dodaje.  

  Podczas tegorocznych wakacji zaplanowano cztery niedzielne przedstawienia, jedno odbyło się już przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury, pozostałe są jeszcze przed nami:

  7 lipca o godz. 16:00 – łąka Olkówka przy ul. Puszczyka. Spektakl „Bukiet talentów” w wykonaniu Teatru „Kultureska”. Rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji, w którym bohaterowie – Stokrotka, Róża i Kaktus poruszają ekologiczne tematy. Artyści występują w kolorowych strojach, a wszystkie piosenki pochodzą z ich repertuaru.

  11 sierpnia o godz. 16:00 – Park „Moczydełko” przy ul. Wełnianej. Przestawienie „Jaś i Małgosia” w wykonaniu Teatru „Jumaja”.  Spektakl jest autorską interpretacją baśni braci Grimm pod tym samym tytułem. Wzbogacony jest sugestywnymi kostiumami rekwizytami oraz malowniczą scenografią, dzięki czemu dzieci są wprowadzane w magiczny świat teatru.

  25 sierpnia o godz. 16:00 – Park „Przy Bażantarni”. Sztuka „Ale cyrki” w wykonaniu Teatru „Szczęście”. W programie skecze, scenki, etiudy muzyczne i pantomima w wykonaniu Klauna Feliksa. Wesoły, pełen śmiechu spektakl. Na koniec wielka orkiestra stworzona przez widzów odegra utwór skomponowany na tę okazję.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 41

  • 32
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Gonic czerniaka 1 ponad rok temuocena: 33% 

   Dziwie sie, ze jeszcze nie interweniowal w wydarzenia kulturalne dla dzieci miejscowy proboszcz. Powinna byc obowiazkowo modlitwa przed i po spektaklu, jak rowniez sama tresc powinna nawiazywac do watykanskiej interpretacji porzadku swiata.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3223 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020