REKLAMAA1-DPD—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 kwietnia 2019, 14:41

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zbliża się majówka, a zaraz po niej wakacje, warto więc pomyśleć o ciekawym obozie wakacyjnym dla dziecka, który będzie nie tylko połączeniem wypoczynku i niezapomnianej przygody, a także dobrą okazją do podszlifowania znajomości języka angielskiego.

  Dlaczego warto wybrać NativesWorld?

  NativesWorld nie jest tradycyjnym kursem językowym, gdzie zajęcia opierają się na podręcznikach i wiedzy teoretycznej – na naszych obozach uczestnicy przyswajają język w codziennych sytuacjach, przez wspólne spędzanie wolnego czasu, dyskusje, gry, aktywności sportowe i zabawy. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi pracy native speakerów, każdy uczestnik ma stały kontakt z nowymi osobami, poznaje nowe słownictwo oraz akcenty charakterystyczne dla różnych krajów anglojęzycznych.

  Nauka przez intensywny kontakt z językiem

  Uczestnicy obozów NativesWorld zdobywają nowe umiejętności w warunkach immersji językowej - czyli poprzez intensywny kontakt z językiem, podczas gier, zabaw i wspólnego spędzania czasu z native speakerami – bez podręczników i nudy! NativesWorld to połączenie udanych wakacji z intensywną i skuteczną nauką języka, w przyjaznej atmosferze.

  Program obozu

  Autorski program obozu NativesWorld łączy elementy nauki i zabawy. Każdy turnus to ponad 70 godzin kontaktu z żywym językiem w modelu zajęć 1:1 oraz w małych grupach. Uzupełnieniem sesji językowych są warsztaty kreatywne, zabawy nad wodą, gry sportowo-zręcznościowe, quizy i konkursy oraz przygotowanie do wystąpień publicznych pod okiem indywidualnego mentora!

  • Zajęcia z native speakerami z całego świata
  • Nauka w warunkach immersji językowej, bez podręczników
  • Ponad 70 godzin kontaktu z żywym językiem w małych grupach
  • Warsztaty kreatywne i mentoring
  • Dostępne także konwersacje native speakerami języka hiszpańskiego!

  Zajęcia 1:1

  Indywidualne sesje z native speakerami odbywają się codziennie i prowadzone są w swobodnej atmosferze przez nauczycieli z różnych krajów anglojęzycznych, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość poznania nowych akcentów, kultur i słownictwa.

  Zapisując dziecko na obóz w kwietniu, możesz skorzystać z niższych cen. Cena obejmuje 70 godzin zajęć z native speakerami, opiekę wykwalifikowanej kadry, nocleg w pokojach 2-4 osobowych, wyżywienie złożone z 4 posiłków, transport ze Szczecina lub z Warszawy, materiały dydaktyczne, ubezpieczenie NNW.

  W ofercie dwa turnusy w sierpniu:

  • 01 – 07.08.2019 – Pałac w Cieszynie (woj. zachodniopomorskie)
  • 10 – 18.08 2019 – Ośrodek wypoczynkowy „Tęcza” (woj. mazowieckie)

  Aby zapisać dziecko na obóz wypełnij formularz

  Więcej informacji można uzyskać w oddziałach Szkoły Językowej Sokrates, partnera NativesWorld: kabaty@tesokrates.com.pl, tel.: 22 44 80 443 lub natolin@tesokrates.com.pl

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3413 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020