REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2019, 12:15

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Warstal to sprawdzony i rzetelny dostawca wyrobów hutniczych. Co wyróżnia tę firmę? Jakie produkty i usługi dostępne są w jej ofercie?

  15 lat obecności w branży, złożona ze specjalistów załoga, atrakcyjne ceny oraz bogaty asortyment. Tak, w dużym skrócie, można opisać działalność Warstal. Ta zlokalizowana w Otwocku Małym koło Karczewa hurtownia wyrobów stalowych dla budownictwa na tle konkurencji wyróżnia się nie tylko wysoką jakością oferowanych produktów, ale też kompleksowym podejściem do klienta, obejmującym dostosowanie ich do potrzeb kupującego oraz transport we wskazane miejsce.

  Hurtownia wyrobów stalowych – 15 lat doświadczenia

  Warstal jest dziś jednym z najważniejszych graczy na mazowieckim rynku wyrobów stalowych. Swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim dostosowaniu swojej oferty do potrzeb różnych klientów. Celem firmy jest zadowolenie wszystkich klientów, wśród których są zarówno duże przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej i budowlanej, jak i niewielkie zakłady. Warunki współpracy za każdym razem są ustalane indywidualnie, a na każdym jej etapie kontrahenci mogą liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów.

  Wszyscy korzystający z oferty firmy mogą liczyć na kompleksową obsługę od początku do końca współpracy. Zespół fachowców pomoże w realizacji zamówienia – także, jeśli to miałoby wiązać się z koniecznością obróbki zakupionych artykułów. Dołożą też wszelkich starań, by wszystkie produkty były najwyższej jakości oraz trafiły do kupującego w ustalonym wcześniej terminie.

  Hurtownia wyrobów stalowych – asortyment

  Warstal oferuje wyroby hutnicze ze stali węglowej oraz nierdzewnej zarówno produkcji krajowej, jak i firm zagranicznych. Wszystkie posiadają atesty niezbędne do ich legalnego i bezpiecznego wykorzystania. W katalogu firmy znajdziemy między innymi:

  • pręty: żebrowane, gładkie, kwadratowe, płaskie oraz ciągnione. Dodatkowo, na zamówienie dostępne są też wersje o przekroju sześciokąta oraz narzędziowe;

  • blachy: gorąco- i zimnowalcowane, ocynkowane i ryflowane. Na zamówienie można kupić też blachy gatunkowe. Wszystkie dostępne są w wersjach o różnych grubościach oraz powierzchni;

  • kształtowniki: gorącowalcowane oraz zimnogięte. Wśród nich znajdziemy teowniki, kątowniki, ceowniki, dwuteowniki oraz kształtki produkowane na wymiar;

  • rury stalowe ze szwem;

  • materiały spawalnicze: elektrody i druty;

  • ściernice i tarcze do cięcia

  Ponadto na stronie https://warstal.pl/ dostępne są akcesoria ogrodzeniowe i części do bram (między innymi zawiasy, groty, wózki, daszki obejmy, zaślepki, napinacze i podpory) oraz wyroby aluminiowe, takie jak blachy czy profile.

  Hurtownia wyrobów stalowych – usługi

  Oferta Warstal nie kończy się na dystrybucji wyrobów hutniczych i obejmuje również usługi umożliwiające dostosowanie produktów do potrzeb klienta. Są to między innymi:

  • cięcie na wymiar z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn;

  • otworowanie i perforowanie zakupionych elementów;

  • transport wyrobów – firma posiada własną flotę, dzięki której możliwe jest dowiezienie zamówienia w określone miejsce w Warszawie i okolicach

  Artykuł załadowany: 0.2561 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020