REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 listopada 2019, 12:50 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dojedź w dowolne miejsce w mieście i skorzystaj ze specjalnych miejsc parkingowych.

  Warszawa jest jednym z największych miast w Polsce, dlatego nikogo nie dziwią korki na ulicach niemal każdego dnia. Problemem może być też parkowanie w centrum. Na znalezienie wolnego miejsca dla swojego samochodu wielu warszawiaków traci sporo czasu. Alternatywą dla nich może być skorzystanie z usługi car sharingu, która już funkcjonuje w stolicy. Na czym ona polega?

  Czym jest car sharing?

  Najprościej rzecz ujmując, car sharing polega na krótkoterminowym wynajmie i współdzieleniu się z innymi użytkownikami samochodami osobowymi, w ramach sieci obsługiwanej przez danego operatora. Car sharing w Warszawie zapewnia przy tym operator Panek CS.

  Cała idea car sharingu polega na tym, aby wypożyczać auta tylko na krótki czas – wtedy, gdy użytkownikowi potrzebny jest środek transportu. Operator systemu zapewnia samochody, ubezpiecza je, tankuje i zajmuje się wszystkimi przeglądami technicznymi, a użytkownik płaci jedynie za czas wynajęcia oraz za przejechane kilometry.

  W Warszawie istnieje wiele miejsc, w których można wynająć samochód na minuty, a także zwrócić go, kiedy nie będzie on już nam potrzebny. To przede wszystkim parkingi przy największych i najbardziej znanych domach handlowych i galeriach w mieście.

  Jakie samochody można wypożyczać?

  Car sharing w Warszawie obsługiwany jest przez firmę Panek CS, która ma wiele różnych samochodów osobowych oddawanych do wynajmu na minuty. Przede wszystkim są to ekologiczne samochody Toyoty – Corolla i Yaris – ale nie tylko. Osobom, którym zależy na zwrotności auta i na tym, żeby dobrze sprawdzało się w warszawskich korkach, polecany jest samochód Smart. W ofercie car sharingu ciekawe modele samochodów znajdą też zwolennicy klasyki polskiej motoryzacji. W car sharingu w Warszawie wynająć bowiem można Fiata 126p, Poloneza, Fiata 125p czy Syrenę 105 Lux.

  Wynajem samochodów na minuty jest wygodnym rozwiązaniem dla tych osób, które nie muszą cały czas mieć dostępu do auta i chcą poruszać się nim w obrębie miasta. To również zdecydowanie ograniczenie kosztów użytkowania takiego pojazdu.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kon 1 6 miesięcy temu

   Trochę zbyt ochoczo Panek podbił ceny po wycofaniu Traficara. Szczególnie za postój +100%. Teraz trzeba się reklamować, bo spadł popyt? Niestety. obecnie, taniej mi jeździć z Wasylem czy Ahmedem ich uberem niż z Pankiem.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3332 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020