REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Piłkarze i piłkarki z SP 303 wygrali ursynowskie eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

  Piłkarze i piłkarki z SP 303 wygrali ursynowskie eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (KT)

  REKLAMA

  Szkoła Podstawowa 303 wygrała piłkarskie eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Zwycięzcy to futbolowe potęgi dzielnicy - zgarnęli wszystko - awans dziewczyn i chłopców. Piłkarze i piłkarki już zapowiadają, że w stołecznym turnieju dadzą z siebie wszystko.

  Futbolowe zmagania ursynowskich podstawówek wyłoniły reprezentantów dzielnicy podczas 51. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Na boisku przy Koncertowej zaprezentowały się ekipy z 5 szkół: SP 303, SP 112, SP 340, SP 384 i NLO Primus.

  Zawodnicy z SP 303 nie dali przeciwnikom szans. Chłopcy w finale pokonali piłkarzy z SP 112 - mecz zakończył się wynikiem 4:3. Dziewczyny nie były gorsze od kolegów ze szkolnych korytarzy - finałowy mecz zremisowały, ale o zwycięstwie w dzielnicowych eliminacjach zaważył korzystny bilans bramkowy. 

  - Damy z siebie wszystko na olimpiadzie. Dziś nie było łatwo, ale udało mi się strzelić bramkę i jestem zadowolona. Finał był bardzo trudny - optymistycznym chórem mówią piłkarki z SP 303. 

  Piłkarskie eliminacje do 51. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży zakończone. Czempioni zostali nagrodzeni i odznaczeni medalami i pamiątkowymi pucharami. Oczywiście nie zabrakło indywidualnych wyróżnień dla najlepszych zawodników, najskuteczniejszych strzelców i najbardziej efektywnych bramkarzy.

  Rozgrywki finałowe, w których zmierzą się zwycięskie drużyny ze wszystkich dzielnic, już w drugiej połowie października. Trzymamy kciuki za mecze chłopców i dziewczyn z SP 303!

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU FINAŁOWEGO CHŁOPCÓW I Z WRĘCZENIA NAGRÓD:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.133 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018