REKLAMAA1 StrefaDiet G4 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  4 maja salony sklepy Arte z dywanami i wykładzinami znów zostały otwarte – to dobra informacja dla tych, którzy nie chcieli opierać decyzji o zakupie nowego dywanu jedynie na przeglądaniu zdjęć dostępnych w sieci. W maju klienci znów mogą odwiedzać sklepy Arte w dzielnicy Targówek oraz Janki.

  Decyzję o zakupie dywanu, który będzie ozdobą mieszkania co najmniej przez kilka lat, warto dobrze przemyśleć. Najlepiej na własne oczy przekonać się, czy wybrany w sieci wzór na pewno będzie pasował do aranżacji całego wnętrza, a kolor nie został przekłamany przez ekran. Szukając dywanów w Warszawie, warto udać się do jednego z salonów Arte, gdzie czekają setki wzorów i kolorów dywanów wykonanych z różnych materiałów – zarówno tych naturalnych, jak i syntetycznych. Oprócz dywanów w asortymencie Arte znajdują się również wykładziny dywanowe i elastyczne, wycieraczki, chodniki, panele LVT oraz akcesoria do pielęgnacji pokryć podłogowych.

  Warszawianie mają do dyspozycji dwa salony Arte. Pierwszy z nich to sklep znajdujący się w dzielnicy Targówek, przy ul. Malborskiej 45 naprzeciwko salonu IKEA (otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 21:00 i w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00). Drugi salon mieści się w dzielnicy Janki na Placu Szwedzkim 3 (otwarty od poniedziałku do soboty od 10:00 do 20:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00).

  Firma Arte od ponad 30 lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą pokryć podłogowych przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego (hotele, biura, kina oraz inne obiekty użyteczności publicznej). W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór dywanów z materiałów naturalnych i syntetycznych, chodników, wykładzin dywanowych i PCV, paneli winylowych LVT oraz takich akcesoriów, jak poduszki dekoracyjne czy artykuły do pielęgnacji tekstyliów. Współpracujemy z czołowymi polskimi producentami (Agnella, Dywilan) oraz renomowanymi europejskimi fabrykami, śledząc aktualne trendy na rynku wnętrzarskim i dostosowując nasze produkty do zmieniających się potrzeb konsumentów.

  Artykuł załadowany: 0.3544 sekundy
  REKLAMAA2 MyPierzemy.pl 23.05.2021 - 22.06.2021