REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 listopada 2017, 08:20 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  REKLAMA

  90% mieszkanek Ursynowa ma figurę w kształcie gruszki. Badanie przeprowadzono na grupie prawie 50 uczestniczek warsztatów ze stylistką, które odbyły się w niedzielę w ratuszu. Wszystkie panie poddały się badaniu z radością i ochotą, marząc o idealnie skomponowanej garderobie.

  Wśród uczestniczek spotkania znalazły się idealne klepsydry, sportowe różki, kilka prostokątów i jabłek. Ale znakomita większość pań, niezależnie od wagi i wzrostu, wpisała się figurą we wzorcową gruszkę.

  Co daje taka wiedza? Skonsultowana ze stylistką Iwoną Jankowską, pomaga zrównoważyć proporcje sylwetki. W przypadku gruszki - poszerzyć górę i zmniejszyć optycznie dół. Panie, które na początku zajęć miały określić swój typ sylwetki, nie raz stawały przed lustrem zaskoczone werdyktem Iwony.

  W pierwszej kolejności uczestniczki wysłuchały krótkiego, treściwego wykładu dotyczącego psychologii ubioru. Następnie nastąpiła część praktyczna, czyli konsultacje, na które czekały wszystkie panie.

  - Te zajęcia są super – mówiła Agnieszka, która lubi brać udział w kursach dotyczących urody. – Trochę nas tu dużo, ale naprawdę jest świetnie.

  Każda z kursantek miała okazję stanąć przed lustrem w towarzystwie Iwony, dowiedzieć się jaką ma sylwetkę i usłyszeć kilka indywidualnych rad. Pytaniom z sali nie było końca! Uczestniczki wyszły z głową pełną pomysłów na nowe stylizacje, dużo lepiej przygotowane na kolejne zakupy i na pewno - dużo pewniejsze siebie.

  Za zorganizowaniem warsztatów stoją Goretta Szymańska i Agnieszka Szamocka, które znane są już ursynowiankom m.in. z warsztatów robienia koszy ze sznurka. Zapowiadają kolejne spotkanie z Iwoną, tym razem dotyczące analizy kolorystycznej.  

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~qwerty 1 3 miesiące temuocena: 100% 

   większość pań na zdjęciach ma figurę w kształcie dyni

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1226 sekundy
  REKLAMA