REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Triathlon dla całej rodziny? Czemu nie! We wrześniu na Ursynowie odbędzie się impreza, której pozazdrościć nam mogą inne dzielnice. Do rywalizacji w amatorskiej odmianie trójboju - pływaniu, bieganiu i jeździe na rowerze - staną zawodnicy, którzy na co dzień nie rywalizują w profesjonalnych zawodach, a sport traktują jako hobby i rekreację. Zaproszone są też całe rodziny!

  XI Triathlon Warszawski to jedyne tego rodzaju zawody w stolicy. Wystartować w nich mogą wszyscy, którzy lubią basen, bieganie i jazdę na rowerze. W tym roku impreza odbędzie się w sobotę, 14 września.

  Organizatorzy przewidzieli rywalizację zarówno dla dzieci (w aquathlonie - czyli 200 metrów na basenie oraz bieg terenowy na 1 km), jak i dla dorosłych: juniorów, seniorów i weteranów (triathlon: 400 metrów na basenie, 10 km na rowerze, 3 km biegu). Będzie też unikalny Triathlon Rodzinny, w którym mogą wziąć udział drużyny trzyosobowe - w tym minimum jedno dziecko. Każdy z członków rodziny weźmie udział w jednej wybranej dyscyplinie - pływaniu (200 metrów), bieganiu (1 kilometr) lub jeździe na rowerze (5 km). Czasy będą sumowane.

  - W poprzednich latach w rywalizacji rodzinnej brało udział 20 rodzin, dlatego mamy nadzieję na kolejne rekordy frekwencyjne, ponieważ co roku tych osób nam przybywa, a to niezmiernie cieszy - mówi Karolina Bigos z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji, organizator zawodów.

  Rodzinna rywalizacja sprawia dużą frajdę uczestnikom triathlonu, zwłaszcza, że na całej trasie kibicują im znajomi i przyjaciele.

  - Podoba mi się rywalizacja. Ja płynę, tata jedzie na rowerze, mama biegnie a brat kibicuje! Dziś wypłynąłem życiówkę - mówił nam rok temu Filip Małek, 13 letni zawodnik, członek zwycięskiej rodziny w ubiegłorocznej edycji.

  Pierwsza część tegorocznego XI Triathlonu Warszawskiego, czyli pływanie - rozegrana zostanie na pływalni Aqua Relaks na Kabatach, druga - bieganie i wyścig rowerowy - w malowniczym Parku Kultury w Powsinie. Organizatorzy - UCSiR, Park Kultury w Powsinie oraz UKS G8 Bielany - zamówili piękną pogodę, więc i ona powinna sprzyjać dobrej zabawie i rekreacji.

  Zapisy przyjmowane są do 12 września do godz. 15:00 na adres: imprezy@ucsir.pl lub osobiście w dziale organizacji imprez UCSiR – pokój 102 w godz. 8:00 - 15:00 lub w recepcji Areny Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w godz. 16.00 – 20.00. Regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie UCSiR.

  VIDEO: A tak było w ubiegłym roku

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3272 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020