REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Utrudnienia dla kierowców. Od jutra nieczynne będzie skrzyżowanie ul. Rosoła, Wąwozowej i Relaksowej. Dzielnica zaleca objazd ul. Przy Bażantarni. Za tydzień kierowcy będą już mogli jeździć nową Relaksową i Rosnowskiego.

  Od kilku miesięcy trwa przebudowa ul. Relaksowej, od miesiąca przejazd tą ulicą jest zablokowany - drogowcy na zlecenie dzielnicy budują tu drugą nitkę jezdni. Zamknięta jest również ul. Rosnowskiego, którą jeżdżą kierowcy z Powsina czy Konstancina.

  Burmistrz Robert Kempa obiecywał, że obie ulice będą nieprzejezdne przez miesiąc (czyli maksymalnie do 12 maja), a jedna z nitek Relaksowej miała zostać otwarta wcześniej, po to by zaoszczędzić kierowcom uciążliwych objazdów. Słowa nie dotrzymał. Zarówno Relaksowa, jak i Rosnowskiego zostaną otwarte dopiero 22 maja. Dlaczego?

  - Podjęto decyzję o przyspieszeniu prac położenia wierzchniej warstwy nawierzchni asfaltowej i modernizacji skrzyżowania Wąwozowa-Rosoła-Rosnowskiego, równocześnie z kończącymi się na ulicy Relaksowej pracami - informuje urząd dzielnicy. 

  Oznacza to, że budowlańcy przyspieszą przebudowę skrzyżowania i zamiast zamykać je ponownie za jakiś czas, wykonają niezbędne prace już teraz, a do użytku oddadzą je wraz nową Relaksową. 

  We wtorek skrzyżowanie Wąwozowej i Relaksowej zostanie więc zamknięte – dzielnica zaleca objazd ul. Przy Bażantarni. Zmienią się trasy autobusów linii 166, 192 oraz N37. Ta pierwsza skręci w ul. Belgradzką. Autobusy 192 będa kończyły i zaczynały swój bieg na przystankach Kiepury 01 i 02. Nocny N37 skręci z alei KEN w Przy Bażantarni przez Rosoła do Belgradzkiej.

  Po otwarciu przebudowanego skrzyżowania oraz ul. Relaksowej, do wakacji w tym rejonie ruch będzie się odbywał już normalnie. Budowa drugiej nitki ul. Rosoła na odcinku od Jeżewskiego do Wąwozowej ruszy dopiero latem.

  - Ze względu na niższe natężenie ruchu, na kilkanaście dni planowane jest wtedy wprowadzenie jednokierunkowej organizacji ruchu w ulicy Rosoła (jeden kierunek na odcinku od Jeżewskiego do Wąwozowej) w celu wykonania tego odcinka w docelowym kształcie - informuje ursynowski ratusz.

  ZOBACZ JAK WYGLĄDA BUDOWA UL. RELAKSOWEJ:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 33

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 8
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~WikZu 5 8 miesięcy temu

   Czy od jutra pojedziemy już Relaksowa i Rosnowskiego?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kazalskis 4 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Masakra się dzieje, przed chwilą tamtędy przechodziłem... Auta wjeżdżają jedno za drugim, po czym próbują zawracać, tak jak by nie wiedzieli, że jest zamknięte (a są oznaczenia). Do tego nawet AUTOBUSY wjeżdżają i próbują zawracać na wąskim Rosoła, lub jadą po parkingach, aby wykręcić ;-) Chyba, ktoś tu czegoś nie przemyślał, albo są złe oznaczenia....

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 3 8 miesięcy temuocena: 75% 

   Dlaczego nie ma na stronie informacji, że skrzyżowanie Belgradzkiej i Stryjeńskich będzie zamknięte przez cały weekend?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~o.l. 2 8 miesięcy temuocena: 89% 

   A czy ZTM planuje od razu autobusy nową trasą do Metra Kabaty? Budowa POW powoduje, że przejazd Drewny i Przyczółkową do Wilanowa jest obecnie dwa razy dłuższy i autobusy mają po 30-40 minut opóźnienia

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~urs 1 8 miesięcy temuocena: 50% 

   fajnie, ze dobrze idzie a mieszkancy się już nie burzą

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2235 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019