REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 maja 2020, 14:13 komentarzy 4

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  W tym roku szkolnych dzieci do szkół już nie wrócą - poinformował wiceminister edukacji Maciej Kopeć. Do 26 czerwca nauka będzie kontynuowana z systemie zdalnym. MEN po kilku godzinach zdementował słowa swojego wiceszefa.

  Od 12 marca w szkołach nie odbywają się zajęcia stacjonarne. Od 25 marca szkoły mają obowiązek prowadzenia nauczania zdalnie. Od 6 maja mogą być otwarte tylko przedszkola i żłobki, ale pod warunkiem wprowadzenia obostrzeń sanitarnych przez te placówki. W stolicy zdecydowano o jeszcze późniejszym otwarciu przedszkoli - od 18 maja.

  Dziś wiceminister edukacji Maciej Kopeć ogłosił, że uczniowie nie wrócą do szkół przed końcem roku szkolnego. - W wydanym rozporządzeniu przedłużymy zamknięcie szkół do 26 czerwca, czyli końca roku szkolnego - zapowiedział zastępca ministra.

  Wczoraj na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił kolejny, III etap znoszenia ograniczeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Ogłoszono szczegóły odmrażania kolejnych branż, m.in. salonów fryzjerskich, restauracji, ale poruszono także temat powrotu uczniów do zajęć w szkołach.

  Od 25 maja zostaną uruchomione w klasach 1-3 szkół podstawowych zajęcia opiekuńczo-dydaktyczne oraz konsultacje z nauczycielami dla maturzystów i ósmoklasistów, którzy przygotowują się do egzaminów - poinformował premier Mateusz Morawiecki. Od 1 czerwca podobne konsultacje będą uruchomione dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych np. w celu poprawienia ocen.

  AKTUALIZACJA: Ministerstwo Edukacji Narodowej sprostowało słowa swojego wiceministra. W przygotowywanym rozporządzeniu będzie mowa o przedłużeniu ograniczenia w funkcjonowania szkół do 7 czerwca - informuje rzecznik MEN.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 114

  • 33
   BARDZO PRZYDATNY
  • 19
   ZASKOCZONY
  • 8
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 7
   NIEPRZYDATNY
  • 13
   WKURZONY
  • 27
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Lila 4 6 miesięcy temu

   Po co chcą te dzieci puszczać na 3 tyg do szkoły i je narażać brak slow

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sss3456789 3 6 miesięcy temuocena: 17% 

   Kiedy oficjalne otwarcie Ursynowskiego Centrum Kultury? Kiedy konkurs na dyrektorę? Kto w tym roku na Dniach Ursynowa zagra?! TO SĄ PYTANIE A NIE JAKIEŚ BZDETY O SZKOŁACH i ZARAZI|e MI TU PISZECIE!!!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~U 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Nie uczmy sie. Edujacja w polsce jest slaba. Dorosli ludzie po 12 latach nauki i studiach nie wiedza kto to 'ignorant'. Co jest dobitnym przykladem tego kulswego polskievp systemu edukacji.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przejazdem 1 6 miesięcy temuocena: 88% 

   Nie ma czegoś takiego w prawie, jak zajęcia opiekuńczo-dydaktyczne. Albo opiekuńczo-wychowawcze, albo dydaktyczno-wychowawcze. Ewentualnie edukacyjne. Czyli w zasadzie nie wiadomo o jaki powrót chodzi.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2863 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020