REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Dla kogo publiczne boisko?

  Dla kogo publiczne boisko? (Edyta Piotrowska)

  Dwa wejścia, każde zamknięte i przewiązane specjalną liną – boisko przy liceum im. Aleksandra Kamińskiego jest szczelnie zagrodzone i uczniowie chociaż chcą korzystać z niego po lekcjach, legalnie nie mogą tego zrobić. Efekt? - Dzieci przeskakują przez ogrodzenie i tak wchodzą na teren boiska – mówi Małgorzata Gorczak, mieszkanka Ursynowa.

  Wygląda to tak, jakby boisko było dostępne tylko dla wybranych i tylko w czasie lekcji. Po lekcjach wejście uniemożliwia zamknięta furtka i brama. Uczniowie chociaż chcieliby tam grać - nie mogą.

  - Widziałam jak jeden z młodych chłopaków wystawił rękę, inny się po nim wspinał i tak próbowali się przedostać na boisko – mówi Helena Stokowska, która mieszka niedaleko. Pani Helena przyznaje, że w wakacje takiego problemu nie było. Boisko było otwarte i każdy kto chciał mógł z niego korzystać.

  - Nie mam informacji dlaczego to boisko jest zamknięte. Być może jest to decyzja dyrektora szkoły – mówi Bartosz Dominiak, rzecznik Urzędu Dzielnicy Ursynów M. St. Warszawy. Jak udało nam się dowiedzieć, w wakacje urząd dzielnicy przekonał dyrekcję do otwarcia boiska. Wakacje się jednak skończyły i skończyła się popołudniowa zabawa na publicznym bądź co bądź obiekcie. Czy będzie ponowna interwencja dzielnicy? Okazuje się, że nie jest to takie proste – Nie możemy tego zarządzić. To jest tylko decyzja dyrektora, który może powiedzieć "nie" – przyznaje Bartosz Dominik, rzecznik Ursynowa.

  Dziś dyrekcja szkoły nie znalazła dla nas czasu. Do tego tematu wrócimy w poniedziałek.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3436 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020