REKLAMAA1 DaGRASSO 25.11.2021 - 24.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Edyta Piotrowska

  moje artykuły ‹
  Wiecej miejsc parkingowych przy ulicy Jeżewskiego

  Wiecej miejsc parkingowych przy ulicy Jeżewskiego (EP)

  Przy ulicy Jeżewskiego skończy się parkowanie gdzie popadnie i szukanie wolnego miejsca. Miejsc parkingowych będzie więcej. Przynajmniej takie są plany.

  Dodatkowe miejsca miałyby się pojawić po południowej stronie jezdni ulicy Jeżewskiego. Dokładnie tam gdzie teraz jest trawnik. Dzielnicowy ratusz analizuje właśnie, ile aut może tam zaparkować. Pewne jest też, że kierowcy stracą kilka miejsc parkingowych - tych najbliżej przejść dla pieszych.

  - Zlikwidowane zostaną miejsca oddalone o mniej niż 10 metrów od przejścia dla pieszych. Zostawione przy nich auta ograniczają widoczność osobom, które chcą przejść przez pasy – informuje Jakub Fijałek z biura prasowego urzędu dzielnicy.

  To nie koniec zmian przy ulicy Jeżewskiego. Dzielnicowy ratusz chce, aby przejścia dla pieszych był tam bardziej widoczne: - Obecnie został również zlecony projekt organizacji ruchu na wykonanie aktywnego oznakowania przejść. Takie oznakowanie powstało na ulicach Lanciego, Nugat czy Dereniowej – dodaje Jakub Fiałek.

  Czyli, tłumacząc z urzędniczego języka, zobaczymy tam znak "przejście dla pieszych" z zamontowanymi dodatkowo migającymi lampkami.

  ARTYKUŁY POWIĄZANE

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Adam 4 ponad rok temuocena: 100% 

   Jesienią na tych kilku trawnikach po południowej stronie ul. Jeżewskiego posadzono krzewy. Teraz dzielnica chce je usunąć, żeby zrobić miejsca parkingowe. Dlaczego my, mieszkańcy, mamy ponosić koszty: instalacji płotków, nasadzenia krzewów, a NASTĘPNIE ICH LIKWIDACJI??? Po drugie, jak sprawdziłem, na obecnych trawnikach zmieści się tylko KILKA miejsc postojowych (max. 10-12), To wcale nie rozwiąże problemu aut na Jeżewskiego, bo codziennie parkuje tam na jezdni ok. 100 samochodów. Absurdalność tego pomysłu można sprawdzić w google maps: https://maps.google.pl/...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kris 3 ponad rok temu

   Fajnie, nie trzeba będzie kupować miejsca na podziemnym parkingu : )

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec Ursynowa 2 ponad rok temuocena: 100% 

   "Dodatkowe miejsca miałyby się pojawić po południowej stronie jezdni ulicy Jeżewskiego. Dokładnie tam gdzie teraz jest trawnik." - skąd ja to znam? Po co nam trawniki? Po co nam drzewa? Wszystko wyciąć i zabetonować, bo przecież potrzebujemy miejsc do parkowania!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~moni 1 ponad rok temuocena: 0% 

   trawnik jest bardzo szeroki, chodze z psem tam i jak zabiora kawalek trawnika to raczej nic sie nie stanie, po drugiej stronie chodnika mamy zagajnik..

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3941 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022