REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2023 - 31.12.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Mieszkańcy bloku przy Belgradzkiej mają dość szpetnej i hałaśliwej ciężarówki pod oknami. Ich zdaniem stoi tam wbrew przepisom, ale służby nie reagują.

  Od dłuższego czasu pod blokiem przy Belgradzkiej 50 na Natolinie parkuje ogromna ciężarówka. Pojazd zajmuje miejsce na jednym z pasów ruchu tuż pod oknami lokatorów. Mieszkańcy mają już dość. 

  - Stoi taki obdrapany kloc pod oknami i szpeci okolicę. Trochę to nie w porządku. Poza tym jest na tyle duży, że ogranicza widoczność, kiedy wyjeżdżamy z parkingu. A to już jest niebezpieczne - mówi pani Mariola, mieszkanka bloku przy Belgradzkiej 50.

  Z ciężarówką wiąże się jeszcze szereg innych problemów dla mieszkańców. Kiedy już stoi, zaraz pojawiają się kolejne. A wystarczy jedna, żeby nie dać lokatorom bloku przy Belgradzkiej spać. 

  - Przyjeżdża o 3 czy 4 w nocy, nieraz załadowany złomem. A potem około 6 rano wychodzi i odpala ją, żeby się nagrzała, a silnik chodzi głośno, bo to diesel - opowiada pan Zbyszek.

  Jest na to przepis

  Zdaniem mieszkańca żadna z tych niedogodności nie powinna mieć miejsca. Nie tylko ze względu na interes lokatorów bloku przy Belgradzkiej 50, ale także na przepisy prawa o ruchu drogowym. A dokładnie artykuł 49 ustęp 2 punkt 5.

  - Rok temu mówiłem nawet o tym dzielnicowej, to sama nie wiedziała, że jest taki przepis. Wystarczy spojrzeć do kodeksu. Pojazdy lub zespół pojazdów powyżej 12 metrów długości i 16 ton dopuszczalnej masy całkowitej nie mają prawa postoju w mieście - tłumaczy pan Zbyszek.

  Pytana o sprawę postoju hałaśliwej ciężarówki na Belgradzkiej straż miejska z początku stwierdziła, że na tym odcinku ulicy nie ma znaków, które by tego zabraniały. Jednak po przytoczeniu konkretnego przepisu strażnicy potwierdzili, że stojący pod blokiem przy Belgradzkiej 50 pojazd może pod niego podlegać.

  - Pojazd przede wszystkim należałoby zmierzyć. Musimy mieć także wgląd do dowodu rejestracyjnego, aby sprawdzić dopuszczalną masę całkowitą. Bez kierowcy na miejscu jest to utrudnione - zauważa rzecznik stołecznej straży miejskiej Sławomir Smyk.

  Jeśli spełnione zostaną odpowiednie przesłanki, strażnicy rozpoczną poszukiwania kierowcy nieprawidłowo zaparkowanej ciężarówki. 

  "Nie było żadnych zgłoszeń"

  Mimo tego podstawą do działania dla strażników jest zgłoszenie. Tymczasem - jak przekazuje rzecznik straży miejskiej Sławomir Smyk - od co najmniej 1 lipca nie było ani jednego zgłoszenia. Czy to w sprawie nieprawidłowego parkowania, czy ograniczania widoczności, czy zbyt długiego postoju na włączonym silniku. Część mieszkańców ma swoje powody, dla których przestali zgłaszać tę sprawę. 

  - Najpierw zgłaszałem to straży miejskiej, powiedzieli, żebym poszedł na policję. Policja powiedziała, żebym zgłosił to drogówce. Drogówka natomiast skierowała mnie do inspekcji ruchu drogowego, a oni po mieście nie jeżdżą. W końcu machnąłem na to ręką - stwierdza mieszkaniec bloku przy Belgradzkiej 50. 

  Smyk zapewnia, że jeśli takie zgłoszenie trafi do straży miejskiej, strażnicy na pewno się nim zajmą. Kluczowy jest jednak sposób, w jaki mieszkańcy zgłaszają zaparkowany niezgodnie z przepisami pojazd. Mieszkańcy powinni podkreślić, że zgłoszenie dotyczy nie tylko nieprawidłowego postoju, ale nieprawidłowego postoju pojazdu ciężarowego. Wówczas nie będzie wątpliwości, pod jakim kątem strażnicy powinni sprawdzić taką ciężarówkę.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 201

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 15
   OBOJĘTNY
  • 17
   NIEPRZYDATNY
  • 34
   WKURZONY
  • 103
   BRAK SŁÓW

  61Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Jan 61 ponad rok temuocena: 100% 

   Mamy podobny problem przy Cynamonowej. Mieszka tam kierowca TIRa, którym ustawicznie parkuje w okolicy Leclerc. Pod znakiem P (znak P18) umieszczony jest znak T23b - ciężarówka, co chyba pozwala na parkowanie TIRów w tym miejscu. Krawężnik w tym miejscu już został zniszczony przez tego TIRa, który nie jest w stanie zaparkować prawidłowo nie wjeżdżając na niego. Remont Cynamonowej był zaledwie kilka lat temu.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Joana 60 ponad rok temu

   Nie ma rady, jak przy następnym przyznawaniu środków z budżetu obywatelskiego optować za tym, by zebrała się specjalna komisja, która przebuduje zaistniały kawałek krawężnika. Być może, gdy go budowano, plany zagospodarowania przestrzennego nie uwzględniały postoju na TIRa. Ewentualnie zastosować "ruchomy krawężnik" - który da się odczepić przed parkowaniem jak klocki, kierowca spokojnie zaparkuje, a potem dołoży bloczki krawężnika z powrotem na miejsce. Ergo, proponuję optować za "ruchomym krawężnikiem" - ustalić przetarg z jakąś szanującą się firmą, która zaprojektuje te kilkadziesiąt centymetrów inteligentnego, samozdemontowującego się krawężnika.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 59 ponad rok temu

   ~Joanna Ale jaki ruchomy krawężnik? tam jest podniesienie o wysokości > 20cm do poziomu trawnika. TIRowiec po prostu wjeżdża na ten krawężnik, bo inaczej nie udałoby się ustawić zestawu na pasie do parkowania (tył byłby na DDR). Tak prawdę mówiąc, to ten TIR i tak wystaje poza pas do pakowania, bo jest po prostu szerszy niż ten pas.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~axi 58 ponad rok temuocena: 33% 

   to cieżarówka na odpady , wszyscy się zmieszczą i Karen i Janusz, Mariola i Zbychu

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ats 57 ponad rok temuocena: 67% 

   Czyli nie "mieszkańcom" a jakiemuś dziadowi "Panu Zbyszkowi", który pewno zdążył już wysłać 300 listów do SM, a teraz "młody" odkrył przed nim internet, to wpisał w Google "ursynuw" i znalazł HU. Burdy na pasażu tuż obok + ogólny bałagan po drugiej stronie tych parkingów jakoś mu nie przeszkadzają? I jeszcze ten tekst, że niby ta ciężarówka zasłania widok, ale dziesiątki aut blokujących ten pas, często tuż przed samym wyjazdem z tego śmiesznego parkingu, JUŻ MAGICZNIE NIE. Czyli "Pan Zbych" jeździ SUVem?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~DaNa 56 ponad rok temuocena: 0% 

   Może powiem coś pobocznie, ale lubię barwy tego bloku. Przypomina budyń waniliowy z malinami. Nie musimy się otaczać ze wszystkich stron jedynie szarymi płytami.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~To na to przepisy 55 ponad rok temuocena: 100% 

   Naruszenie zakazu postoju na obszarze zabudowanym pojazdu lub zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 16 ton lub o długości przekraczającej 12 m (od 200 do 300 zł) Dlatego to taki niecodzienny widok.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Chimbico 54 ponad rok temuocena: 100% 

   Wesołych Świąt :)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 53 ponad rok temuocena: 55% 

   Smutny obraz polskiego społeczeństwa - bronią sprawcę wykroczenia. Wcale mnie to nie dziwi, bo wybiórcze przestrzeganie przepisów to nasza religia narodowa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Przykład81 52 ponad rok temuocena: 43% 

   Idealny przykład tego jak człowiekom się w pupach poprzewracało. To jest miasto a nie spokojny zalążek jak na ojcowiźnie z której przybyliście.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Grażka 51 ponad rok temuocena: 50% 

   Czyżby odezwał się kierowca tejże ciężarówki?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Barbara 50 ponad rok temuocena: 20% 

   Od dawna miałam zamiar to zgłosić do strazy miejskiej a mieszkam na Żabińskiego, widzę tego kloca potwornie zniszczonego idąc do biblioteki czy na Stryjeńskich. Takie ohydztwo to można tylko zobaczyć na głuchej prowincji na Ukrainie. Wstyd dla tych co bronią. Wystawiacie sobie świadectwo że z estetyka i porzadkiem nie macie nic wspólnego. Po co żeście przyjechali do miasta? Wracajcie do swoich korzeni, tam zardzewiały płóg nikomu widocznie nie wadzi.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sylwiab@fxgm.com 49 ponad rok temuocena: 50% 

   Bardzo dobrze, że parkuje pod waszym blokiem.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja 48 ponad rok temuocena: 53% 

   Zacznijcie od przemalowania bloku na jakiś normalny kolor A nie ciężarówki sie czepiacie Zycie, spac nie mozesz w ciagu nocy bo g... robisz w ciagu dnia bedziesz zmeczony/zmeczona uczciwa ciezka praca to Uwierz że taka ciezarowka przez te 5 minut cię nie obudzi

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wpisz Swój Nick 47 ponad rok temuocena: 68% 

   Tam ciężarówka parkuje prawie od 30 lat, tylko wcześniej po drugiej stronie ulicy Belgradzkiej i wcześniej przez lata to był tir. Kurde, człowiek pracuje pewnie ciężko jeżdżąc tym ustrojstwem, nie robi nic złośliwie, wszyscy się przyzwyczaili że jest zwężenie ulicy delikatne i jakoś żyjemy. Ja tamtędy codziennie przechodzę i jakoś mi nie przeszkadza. Społecznicy..

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Loman 46 ponad rok temuocena: 15% 

   Masz rację. Tym bardziej pisząc o 21:37 :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 45 ponad rok temu

   To niemądra argumentacja, że ciężko pracuje TIR-em. Idąc tym tokiem rozumowania, operator koparki, kombajnu, walca czy jakiegokolwiek innego wielkogabarytowego urządzenia również ma prawo zajmować swoim narzędziem pracy miejsca parkingowe w mieście. Proszę też nie pisać , że samochód osobowy też jest narzędziem pracy, bo jednak w celach niezwiązanych z pracą samochodów się używa w przeciwieństwie do w/w.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Karolk 44 ponad rok temuocena: 66% 

   Ludzie co wy chcecie od tej ciężarówki byliście na zachodzie gdzie kolwiek ?dam przykład w Brukseli wszędzie ciężarówki stoją @ale to wszędzie bez poroblemu nikomu to nie przeszkadza ! ludzie pracują gdzie mają zaparkować do domu wjechać. ? Byliście w Europie widzieliście co kolwiek w życiu obserwujcie czy tylko widzicie swój czubek nosa ? A co ona tam zasłania jaki widok na te bloki ? Widoków chyba nie widzieliście

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prezes 43 ponad rok temuocena: 41% 

   A co mnie to obchodzi, że gdzieś murzynów biją? Ja mieszkam tutaj. W takim razie kontenery ze statku tu jeszcze postawcie i będzie gitara.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rysiek z Kabat 42 ponad rok temuocena: 78% 

   Dobrze, że to nie pilot odrzutowca lub czołgista, bo Belgradzka mogłaby okazać się za wąska i gdzie by biedaczek zaparkował?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ uwielbiam_gumowe_gacie 41 ponad rok temuocena: 78% 

   A ja w dalszym ciągu nie rozumiem komu i dlaczego przeszkadza ta ciężarówka (może poza nabijaniem układu pneumatycznego w nocy)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wiem 40 ponad rok temuocena: 80% 

   art. 60 ust. 2 ustawy — prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2017 r. poz. 1260) Zabrania się kierującemu: 1) oddalania się od pojazdu, gdy silnik jest w ruchu; (…) 3) pozostawiania pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym; nie dotyczy to pojazdu wykonującego czynności na drodze; „postój” to oczywiście każde unieruchomienie niewynikające z warunków lub przepisów ruchu drogowego trwające dłużej niż 1 minutę (art. 2 pkt 30 pord)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~taka uwaga 39 ponad rok temuocena: 71% 

   Ten Człowiek przynajmniej ma pracę i płaci podatki - nie to co siedzące w oknach "kamery".

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Alwaro 38 ponad rok temuocena: 76% 

   Mi za to przeszkadza ten ohydny czerowono-żólty blok :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~również z Belgradzkiej 37 ponad rok temuocena: 67% 

   mi on wcale nie przeszkadza

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 36 ponad rok temuocena: 38% 

   nie no ludzie, RODACY!! wolność Tomku w swoim domku!!!!!! (czy tam przerdzewiałej dymiącej ciężarówie)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kry 35 ponad rok temuocena: 75% 

   Oj Karen daj spokój

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~cik 34 ponad rok temuocena: 85% 

   A nie przeszkadzają nikomu samochody osobowe które wewnątrz osiedli zastawiają drogi ppoż., tak że drabina w razie pożaru nie podjedzie??? Z rok temu w mojej okolicy widziałem jak straż jadąca na akcję stała na sygnale i czekała aż kierowcy poodstawiają samochody, a trochę to trwało bo było ok. 23.00 i zanim się wszyscy ubrali i zeszli... a minuty leciały.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MrFrosty 33 ponad rok temuocena: 0% 

   no i?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~cik 32 ponad rok temuocena: 100% 

   no i... mamy pożar, czy inne zagrożenie wymagające interwencji straży gdzie ktoś czeka na ratunek??? czy jedna minuta opóźnienia dojazdu to dużo czy mało??

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dela 31 ponad rok temuocena: 82% 

   Bez przesady. Pasuje tymi rdzawo-wiśniowymi kolorami do budynku obok. Na szczęście lubię takie kolory to i ta ciężarówka i ten budynek mi nie przeszkadza. Poza tym na wiosnę nie będzie widać, jak zakwitną drzewa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 30 ponad rok temuocena: 96% 

   A Pani z Tojoty Transformers wjechała na trawę.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jak nic 29 ponad rok temuocena: 31% 

   Zgłaszajcie codziennie (ponownie następnego dnia - itd.) na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nazbiera się tego i ktoś z Jaśnie Policji po premii dostanie ...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~optp 28 ponad rok temuocena: 82% 

   To "grzanie silnika" jest tak naprawdę związane z działaniem pneumatycznego układu hamulcowego, który w pojazdach działa odwrotnie do znanego nam z samochodów lub rowerów. W ciężarówkach gdy hamulce zepsują się (lub postoi za długo i spadnie ciśnienie) pojazd hamuje sam. Dlatego przed jazdą należy "nabić" układ - trwa to 5-8min. Niestety tego nie da się przeskoczyć.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wbjs 27 ponad rok temuocena: 46% 

   Tylko dlaczego pod oknami ludzi !!!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 26 ponad rok temuocena: 71% 

   Fajnie, ja też chcę taki!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tom 25 ponad rok temuocena: 100% 

   @Wbjs - dlatego, że bez ciśnienia w układzie ciężarówka nie odjedzie. Ciężarówka ma układ nadciśnieniowy, więc żeby zwolnić hamulce, trzeba najpierw "nabić" ciśnienie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xyz 24 ponad rok temuocena: 63% 

   Ja pitolę, czesc mieszkańców ursynowa to naprawde stan umysłu. Mi przeszkadza wasz obskurny garaż, beton wymalowany jak na wiejskim odpuście, wiec jak z was tacy esteci to zacznijcie od siebie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 40 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miastowy 23 ponad rok temuocena: 56% 

   Zgadza się, jakąś taka dziwna forteca

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ats 22 ponad rok temu

   Też mam wrażenie, że na Ursynowie, jak się zagłębić w jakąś społeczność, to zaraz trafiasz na jakichś samych świrów i wariatów. A to jeden by przestawiał auta, drugi to w ogóle by strzelał do kierowców, bo on to tylko rowerkiem dookoła latarni, dalej jakaś babcia "słyszy jak siem gżom za ściano", jeszcze gdzieś indziej jakiś porobiony dres rysuje auta i spuszcza powietrze, a jego wschodni kolega właśnie wycina katalizator. Widać, że tu same nowobogackie słoiki, które "jusz som miastowe" i myślą, że to niby coś zmienia xD

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~glhf 21 ponad rok temuocena: 58% 

   Ale to zaraz "przyjeżdża o 3-4 w nocy a o 6 rano grzeje motor" ? i pytanie czy kierowca śpi w środku czy na osiedlu, pewnie nikt nie zapukał nawet ? xD dajcie mu żyć przyjeżdża do domu samochodem służbowym i nie ma gdzie zaparkować. a jak będziecie cisnąć to się obróci brzydkim piardem w Waszą stronę, poleci zakaz zatrzymywania na całej długości ulicy i wtedy będzie płacz że nie ma miejsc i żadna osobówka tam nie może stanąć. a bucząca śmieciarka Wam nie przeszkadza ? a ziomki z kosiarkami ? odkurzacze do liści ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rysiek z Kabat 20 ponad rok temuocena: 44% 

   Samochód służbowy parkuje się na terenie firmy, która jest jego właścicielem. Nie wiem dlaczego mieszkańcy mieliby ponosić koszty utrzymania miejsc postojowych samochodów służbowych sąsiadów.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~cik 19 ponad rok temuocena: 59% 

   Obawiam się że gdyby zakazać parkowania samochodami służbowymi, to na parkingach zrobiłoby się dużo wolnego miejsca. Rzeczywistość jest taka że mieszkańcy w podatkach ponoszą koszty utrzymania miejsc postojowych, a to że parkują na nich samochody służbowe różnych firm, co w tym dziwnego. Nawet samochód osobowy bez żadnych napisów może być służbowy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~anżej 18 ponad rok temuocena: 26% 

   naprawdę sa prostsze metody załatwienia sprawy, nie muszę chyba podpowiadać, zniechęciłoby to janusza skutecznie

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Twój Pan 17 ponad rok temuocena: 71% 

   Tak tak taki groźny ze aż strach się ciebie bać

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Vdjdj 16 ponad rok temuocena: 50% 

   Tylko szkoda ze Andrzej to gorzej niż Janusz :(

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~anżej 15 ponad rok temuocena: 42% 

   zdziwisz się twój panie jak problem zostanie szybko rozwiązany, niestety będzie już za póżno

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Twój Pan 14 ponad rok temuocena: 80% 

   Zdziwisz się jak ty zostaniesz rozwiązany

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~semin 13 ponad rok temuocena: 71% 

   Jak to możliwe, ze kierowca dzień w dzień śpi 2 max 3 godziny? Nie popieram parkowania ciężarówek pod blokami, ale "szpecenie okolicy" miedzy 3 nad ranem a 6 to chyba nie jest poważny argument. W przeciwieństwie do hałasu silnika i spalin.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ja 12 ponad rok temuocena: 83% 

   Jak zapewne widzisz, zdjęcie jest zrobione w ciągu dnia;) Być może ktoś źle cos napisał w artykule.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gdjd 11 ponad rok temuocena: 64% 

   Ludzie to jednak poje.... są ze takie problemu mają

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marakumba 10 ponad rok temuocena: 73% 

   Powinny być wyznaczone miejsca do parkowania dla samochodów osobowych. Jeśli ktoś łamie przepisy, należy go odholować na koszt właściciela. Tak jest w Europie, tylko w Polsce jest taka dzicz parkingowa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~harujący wuj 9 ponad rok temuocena: 17% 

   Wracaj głupku do Afryki, tam nuczą cię czytać ze zrozumieniem, bo na pisanie ze zrozumieniem to już za późno !

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Caryca Katarzyna 8 ponad rok temuocena: 88% 

   "Mieszkańcy powinni podkreślić, że zgłoszenie dotyczy nie tylko nieprawidłowego postoju, ale nieprawidłowego postoju pojazdu ciężarowego. Wówczas nie będzie wątpliwości, pod jakim kątem strażnicy powinni sprawdzić taką ciężarówkę" - przepraszam czy Smyk ma ludzi za idiotów? czy w tym kraju służby są jeszcze służbami, czy to ludzie mają interpretować za nich przepisy i pokazywać różnicę między osobówką a samochodem ciężarowym?!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~JPRDLE 7 ponad rok temuocena: 100% 

   Zaorać tą formację skoro trzeba im podawać na jakiej podstawie mają działać w tym wypadku. Ewentualnie pogonić komendanta i na jego miejsce powołać, nie "znajomego królika", tylko kogoś, komu będzie się chciało oczyścić tą stajnię Augiasza

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawiak82 6 ponad rok temuocena: 36% 

   Za kilka dni tysiące ciężarówek, w ciągu doby, zaczną jeździć autostradą przez Ursynów. To ewenement na skalę Europy puszczać transkontynentalny tranzyt przez środek dzielnicy mieszkaniowej. Jakoś to nikogo nie rusza. Zaś jedna parkująca ( nie zaprzeczam, że może być uciążliwa) jest tematem na spory artykuł.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~glhf 5 ponad rok temuocena: 56% 

   transkontynentalny xD

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Xyz 4 ponad rok temuocena: 45% 

   Juz ci dziadku mowilem, ze Warszawa jest ostatnim miastem w Europie bez obwodnicy, wiec skończ juz to jojczenie o rozjezdzaniu. I ciesz sie, ze masz tunel, bo inne europejskie stolicy ich nie mają. A jedynym ewenementem na skale europejska to jestes tylko ty

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 3 ponad rok temu

   Tysiące ciężarówek już jeździ przez środek dzielnicy mieszkaniowej trasą S8, tylko tam nie ma tunelu.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mario 2 ponad rok temuocena: 96% 

   I to jest kolejny powód, żeby rozgonić tę bandę darmozjadów zwanych Strażą Miejską!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 1 ponad rok temuocena: 97% 

   Brak znajomości przepisów, brak zgłoszeń, nikt im nie przyprowadził kierowcy z dowodem rejestracyjnym w zębach. Po co w ogóle istnieje Straż Miejska?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3356 sekundy
  REKLAMAA2 PIS (M.Rojewski) 26.01.2023 - 30.01.2023