REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Na rynku jeszcze do niedawna brakowało oprogramowania, które umożliwiłoby właścicielom piekarni zainteresowanym dostępem do usług cyfrowych szybsze rozwinięcie prowadzonej działalności gospodarczej. Na szczęście już teraz skorzystać można z wysoce innowacyjnego i sprawdzonego rozwiązania, którym jest efektywny program JoinPoster. Z jego dokładnym opisem zapoznać się można odwiedzając witrynę www.JoinPoster.com, natomiast w ramach niniejszego artykułu postaramy się w jak najdokładniejszy sposób opisać dlaczego jest to rozwiązanie, które znacznie usprawni codzienną pracę i przyczyni się do maksymalizacji osiąganych zysków.

  Obsługa piekarni nigdy nie była tak łatwa

  Omawiany program do obsługi piekarni bazuje na innowacyjnej technologii Cloud Computing, a więc wszystkie przetwarzane dane przechowywane są w Chmurze, co gwarantuje nieograniczony dostęp do nich z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu prowadzoną firmą zarządzać możemy niezależnie od tego czy znajdujemy się w domu czy też jesteśmy na wakacjach za granicą. Co więcej, nawet niezaznajomiony z nowinkami technologicznymi użytkownik będzie w stanie szybko włączyć oprogramowanie JoinPoster w poczet wykorzystywanych w codziennej pracy narzędzi dzięki temu, że jego instalacja oraz konfiguracja trwa wyłącznie kwadrans. Sprawdźmy, do jakich funkcji zyskujemy dostęp po przebrnięciu przez nadmieniony etap.

  Co zyskujemy?

  Program do obsługi piekarni posiada niezwykle rozbudowane funkcje jak na oprogramowanie dla właścicieli punktów gastronomicznych i piekarni, do którego dostęp uzyskać można z poziomu tabletu. Nabywając go w modelu abonamentowym, liczyć możemy bowiem na takie udogodnienia jak:

  • Możliwość prowadzenia szczegółowej ewidencji sprzedawanych produktów,
  • Możliwość szybkiego drukowania wygenerowanych paragonów fiskalnych oraz bonów,
  • Obsługa w dowolnym miejscu na świecie,
  • Szybka instalacja oprogramowania,
  • Przyjazny interfejs,
  • Dokładny wgląd w stan magazynowy produktów,
  • Możliwość wygenerowania raportów sprzedaży,
  • Kompleksowy wgląd w sytuację finansową prowadzonej działalności gospodarczej,
  • Możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych funkcji programu nawet bez dostępu do globalnej sieci Internet,
  • Elastyczny i wysoce konkurencyjny plan abonamentowy.

  Trudno obecnie na rynku o program do obsługi piekarni, które oferowałoby większą ilość wysoce zaawansowanych opcji przy tak korzystnym stosunku jakości do ceny. W powyższym spisie przedstawiliśmy wyłącznie część dostępnych funkcjonalności. Jeżeli mieliby Państwo ochotę zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami oraz modułami, warto odwiedzić w tym celu stronę producenta.

  Podsumowanie

  Omawiane oprogramowanie firmy JoinPoster (www.joinposter.com) wyróżnia się przede wszystkim tym, że pozwala w pełni zoptymalizować oraz zwiększyć efektywność pracy prowadzonej piekarni bez jednoczesnego zarzucania przedsiębiorcy ogromem dodatkowych aplikacji czy dokumentów, z którymi będzie się on musiał zmagać każdego dnia.

  Wszystkie funkcje, a więc generowanie raportów, drukowanie paragonów, czy sprawdzanie stanu magazynowego oraz wygenerowanych zysków dostępne jest z poziomu jednej aplikacji, która dodatkowo jest niezwykle prosta w obsłudze. Wszystko to sprawia, że z aplikacji korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców nie tylko w Polsce ale i na świecie. Jego nabycie w planie abonamentowym na pewno nie uszczupli też Państwa portfela, bowiem w swojej najtańszej wersji program kosztuje wyłącznie 57 złotych miesięcznie.

  W pakiecie otrzymają Państwo także możliwość całodobowego kontaktu z biurem obsługi klienta oraz regularne aktualizacje oprogramowania. Można więc śmiało powiedzieć, że JoinPoster zagwarantuje Państwu maksimum satysfakcji oraz przeniesie Państwa działalność gastronomiczną na nowy, wyższy poziom!

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2531 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019