REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 września 2022, 14:45 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Tor Służewiec)

  Ponad 18 tys. widzów obserwowało gonitwę Wielkiej Warszawskiej 2022. W niedzielę na ursynowskim Torze Służewiec obok wyścigów było też mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się tradycyjna rewia mody w kapeluszach.

  Night Tornado we wspaniałym stylu wygrał Wielką Warszawską 2022, tym samym powtarzając ubiegłoroczny sukces. Wkrótce po starcie objął prowadzenie i nie oddał go już do mety, nawet nie pozwalając rywalom się do siebie zbliżyć na finiszu.

  Wyjątkowo mocna obsada

  Drugie miejsce, tak jak rok temu, zajął Petit pod Sergeyem Vasyutovem. W ten sposób trener Krzysztof Ziemiański dokonał rzeczy niesamowitej, dwa razy z rzędu zaliczając dublet w najbardziej prestiżowej gonitwie w Polsce, w dodatku tymi samymi końmi. Emocjonujące, niedzielne wyścigi oglądały na żywo prawdziwe tłumy - 18 tysięcy kibiców.

  Tegoroczna edycja Wielkiej Warszawskiej była bardzo mocno obsadzona. Na starcie stawiło się bowiem aż pięć koni trenowanych poza granicami Polski – dwa z Czech, dwa z Francji oraz jeden z Niemiec. Oprócz tego w komplecie zapisano ścisłą krajową czołówkę. W roli faworyta startował ubiegłoroczny zwycięzca.

  - Jego notowania były wysokie, ale wobec licznie przybyłych gości, oraz nieco słabszej formy prezentowanej przez kasztana w pierwszej części sezonu, można było mieć pewne wątpliwości. Trener Krzysztof Ziemiański zapowiadał jednak, że jego konie są w formie. Nie pomylił się - mówi Hanna Zalewska z Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

  Przedwojenny szyk i styl

  Wielka Warszawska to nie tylko emocje sportowe, ale też rywalizacja pań i panów o tytuł najpiękniejszej stylizacji z kapeluszem. Tradycja ta sięga przedwojnia. W tym roku na trybunach pojawiło się wyjątkowo dużo pięknych okryć głowy i stylowych looków. Zresztą wśród atrakcji dla publiczności podczas Wielkiej Warszawskiej można było skorzystać z porad modystek i modystów, którzy przygotowywali nakrycie głowy dla każdego chętnego.

  Atrakcją były też zabawy z gwarą warszawską zorganizowane przez stowarzyszenie o tej samej nazwie oraz strefa zabaw dla dzieci i food trucki dla wszystkich głodnych, nie tylko emocji wyścigowych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~dziki i swobodny 3 2 miesiące temuocena: 59% 

   Czy na zdjęciu nr 10 kobiety dumnie prezentują na sobie zwłoki zabitych zwierząt? Jeśli to prawda to dlaczego Haloursynów epatuje nas tak drastycznymi scenami?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dziki i swobodny 2 2 miesiące temuocena: 61% 

   Z cyrków już udało się wyprowadzić tresowane zwierzęta. Teraz czas na konie. Precz z męczeniem koni na tzw. wyścigach! Na terenie tzw. końskich wyścigów w Warszawie trzeba zbudować tysiące mieszkań dla młodych ludzi!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hehe 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   hehe, słuszna racja, i nie zapomnijmy oczywiście o nowym lidlu i biedronce na terenie )

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4467 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023