REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 lutego 2019, 17:48

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią święta Wielkanocne. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które dostają natychmiastowego bólu głowy na myśl o zobowiązaniach, jakie się z tym wiążą, to dobrze trafiłeś. My również w tym roku stawiamy na pełen relaks i odpoczynek w pięknym mieście, jakim jest Sopot i świadomie wyłamujemy się z tradycji, jaką jest stanie przy kuchni i piekąc mazury lub gotując żur. Mówimy również NIE kompulsywnemu sprzątaniu mieszkania oraz pucowaniu szyb okiennych. W tym roku stawiamy na relaks.

  Zmień klimat

  Wyjazd nad polskie morze to zawsze dobry pomysł. Nie tylko, jeśli chodzi o zapewnienie sobie rozrywki, ale również zadbanie i podreperowanie stanu zdrowia. W nadmorskim powietrzu można znaleźć mnóstwo dobroczynnych na zdrowie składników takich jak np. jod (pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie tarczycy), które pomogą w:

  • Niedoczynności tarczycy
  • Chorobach dróg oddechowych
  • Zwalczeniu reumatyzmu
  • Zwalczeniu osteoporozy
  • Wyciszeniu objawów alergii, astmy

  Nie tylko obecnie, ale również w przeszłości Sopot był niezwykle popularnym miejscem wśród polskiej śmietanki towarzyskiej. Bogatsza część społeczeństwa masowo wyjeżdżała do miasta (gdzie stworzono pierwsze SPA), w celu skorzystania z dobroczynnego klimatu i kąpieli morskich.

  Dlatego wyjazd do Sopotu będzie idealną możliwością, aby podreperować zdrowie swoje i najbliższych.

  Sport

  Chociaż wiosna nie jest odpowiednią porą roku na zażywanie kąpieli morskich (chyba że jest się morsem), miasto oferuje inne możliwości, aby aktywnie spędzać czas. Oprócz plaż znajdziesz tutaj wspaniałe lasy w sam raz odpowiednie na piesze wycieczki.
  Sopot, jak i całe Trójmiasto jest miejscem przyjaznym rowerzystom, dlatego dla wszystkich pasjonatów tego sportu będzie mnóstwo możliwości na rowerowe wojaże. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to śmiało znajdziesz spokojne ścieżki rowerowe od ciągnące się od Sopotu po Gdańsk czy Gdynię.

  Monciak

  Najpopularniejsza ulica w Sopocie jest sercem i duszą Sopotu. Monte Cassino w skrócie”Monciak” jest nie tylko głównym deptakiem, ale również miejscem, gdzie znajdziesz wszelkiego rodzaju restauracje, kawiarenki czy puby. Oprócz miejsc gastronomicznych ta ulica żyje za dnia i nocą. Można tu śmiało spotkać wszelkiego rodzaju artystów dających liczne przedstawienia prezentujące ich umiejętności oraz talenty (wokalne, muzyczne, kuglarskie itp.)

  Pomyśl, jak cudownie byłoby zjeść śniadanie wielkanocne, obserwując jedno z przedstawień, albo po prostu obserwując ludzi, którzy tak jak Ty będą cieszyć się słoneczną pogodą oraz możliwością długiego, kojącego spaceru po molo lub brzegiem plaży.

  Apartament nad morzem w Sopocie

  Oczywiście jest wiele miejsc do zatrzymania się podczas wyjazdu nad morze. Jeśli jednak zależy Ci, aby zresetować umysł i spędzić te święta w spokojnej, relaksującej atmosferze warto wynająć apartament w Sopocie (co możesz zrobić tutaj: https://billberry-apartments.pl/apartamenty-nad-morzem-sopot). Dzięki temu zyskasz 100% prywatności oraz możliwość spędzenia Wielkanocy w kameralnym, rodzinnym gronie celebrując święta na swój sposób bez zbędnego sprzątania i gotowania.

  Artykuł załadowany: 0.3193 sekundy
  REKLAMAA2-NATPOLL--12-12-2019----11-01-2020