REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 października 2019, 11:22 komentarzy 6

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Urząd Dzielnicy Ursynów

  Urząd Dzielnicy Ursynów (MSO)

  Dwie kamery na dachu, ponad 60 w budynku i kilkanaście kamer zewnętrznych – w taki system cyfrowego monitoringu ma zostać wyposażony ursynowski ratusz. Obecna instalacja jest wg urzędu przestarzała i wymaga wymiany na sprzęt nowszej generacji. Koszt ma nie przekroczyć 86 tys. złotych.

  W urzędzie dzielnicy działają już kamery, ale zostały on uznane za przestarzałe i niewystarczający dla utrzymania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W związku z tym ratusz zdecydował się poszukać wykonawcy nowej instalacji.

  - Najważniejsza zmiana dotyczy przejścia z kamer analogowych na kamery cyfrowe. Pozwoli to na nagrywanie obrazu o wyższej jakości, rozdzielczości, a w konsekwencji na skuteczniejszą identyfikację zagrożeń, rejestrację różnego rodzaju zdarzeń mogących wystąpić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz urzędu dzielnicy Ursynów – tłumaczy Jakub Fiałek z ursynowskiego ratusza.

  Docelowo system będzie składał się z 83 kamer, które będą zainstalowane w tych samych miejscach co obecne. 

  W czwartek zakończyło się postępowanie mające wyłonić firmę odpowiedzialną za dostawę, uruchomienie i wdrożenie nowego systemu monitoringu wizyjnego. Przetarg unieważniono, ponieważ złożono jedną ofertę, która przewyższała kwotę 86 tys. złotych, jaką urząd zamierzał wydać na ten cel. Na razie nad bezpieczeństwem mieszkańców i urzędników będzie więc czuwało "analogowe oko".

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Balbina 6 8 miesięcy temuocena: 71% 

   Koniec roku nadchodzi więc trzeba szastać pieniędzmi by na przyszły rok większą pulę przyznano. Totalne nieporozumienie - a wiadukt na Karczunkowskiej ulicy nadal jest w stanie nie do użytku. Tu nic się nie dzieje. Kiedy kolejny termin oddania do użytku??

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nie bronię ale... 5 8 miesięcy temuocena: 33% 

   Jeśli budżet roczny Ursynowa +_ wynosi 530 mln to 0,01% wynosi 53 000 zł. Zakładając że jesteś dzielnicowym i zarabiasz 5000 zł to 0,01% od tej kwoty to 50 groszy więc taka to skala :-)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nowobogacki z ul. Gandhi r. al. KEN 4 8 miesięcy temuocena: 89% 

   Kolejny zakup ursynowskiego ratusza to pewnie będą perskie dywany, złote sedesy, diamentowe klamki + koniecznie zasieki z drutu kolczastego, żeby nikt nie ukradł tych niezbędnych urządzeń biurowych. Najważniejsze, aby urzędnicy czuli się komfortowo i bezpiecznie. A że na najprostsze, najtańsze, plastikowe daszki nad schodami do metra wciąż nie ma pieniędzy? Mieszkańcy od 25 lat łamią nogi na zaśnieżonych i oblodzonych schodach do metra w zimie i nie strajkują to znaczy, że im się to podoba.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Programmmmer 3 8 miesięcy temuocena: 75% 

   Fajnie było by gdyby mieszkancy mieli podgląd online i mogli oglądać jak cieżko za marne grosze pracuje taki Klaudiusz Ostrowski od kultury burmistrz albo urzędniki wszelakie. Każdy powinien mieć kamerę go pro i mikrofon żebyśmy mogli się przekonać naocznie w jakim znoju i pocie czoła upływa im dzień pracy.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Życzliwy 2 8 miesięcy temuocena: 63% 

   Proponuję zacząć od siebie i podłączyć się do Youtube. Na pewno będziesz miał/ miała dużo wizyt. A jak praca urzędnika jest taka sielankowa i super płatna to może warto spróbować? Na pewno znajdzie się miejsce dla takich pomysłowych i twórczych osób...

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tolek 1 8 miesięcy temuocena: 40% 

   w Kolbuszowej u was takie kamery mają w starostwie?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3377 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020