REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 sierpnia 2020, 17:49 komentarzy 10

  (AŁ)

  Przez koronawirusa na tę okazję trzeba było długo czekać. Nic zatem dziwnego, że pierwsza po wielomiesięcznej przerwie ursynowska garażówka przyciągnęła tłumy. Na ratuszowym parkingu można było się ubrać, upolować cenną staroć, a dzieci miały prawdziwy raj z zabawkami. Nie zabrakło też atrakcji dla smakoszy, dzięki zorganizowanym w sąsiedztwie Niedzielnym Targom Zdrowej Żywności. 

  Niedzielna garażówka była pierwszą na Ursynowie sąsiedzką wyprzedażą zorganizowaną według reguł obowiązujących w trakcie pandemii. Wcześniej, z powodu koronawirusa, odwołane zostały dwie wyprzedaże - 29 marca oraz 28 czerwca.

  Tak długa przerwa oraz fama ursynowskich garażówek zwabiła dziś na ratuszowy parking tłum poszukiwaczy czegoś ciekawego za niewielkie pieniądze.

  - Już się nie mogłam doczekać, bo uwielbiam takie zakupy. Nigdy jeszcze nie wróciłam stąd z pustymi rękami do domu. Dzisiaj już upolowałam niezłą kurtkę zimową za jedyne 20 złotych. Aż nie mogę w to uwierzyć! - cieszyła się pani Aldona.

  Jak zawsze na garażówce było dla każdego coś dobrego. Nie tylko ubrania. Biżuteria, stare ksiażki, obrazy i porcelana. Wiele - wydawałoby się nikomu niepotrzebnych - rzeczy kusiło bardzo niską ceną. Jak zawsze oblegane były stoiska z zabawkami.

  - Mam bardzo dużo ubrań po dzieciach, zabawek i książeczek. Nie liczę na wielki zysk, ale zawsze jakieś dodatkowych parę groszy wpadnie do kieszeni - powiedziała nam pani Izabela, która na ursynowską garażówkę przyjechała z Piaseczna.

  Sąsiedzka wyprzedaż zbiegła się z kolejnymi Niedzielnymi Targami Zdrowej Żywności. Obie imprezy były zorganizowane na parkingu przy ratuszu. To, zdaniem naszych rozmówców, miało wpływ na wysoką frekwencję. 

  - Świetne połączenie. Ja jak zwykle szukam porcelany, ozdób do domu, a mąż bardziej jest zainteresowany jedzeniem. Na pewno wrócimy do domu oboje zadowowleni. Ja z pięknym wazonikiem, a mąż z pyszną szyneczką - mówiła pani Aniela. 

  Kolejna Ursynowska Wyprzedaż Garażowa zapowiedziana jest dopiero na 25 października, a terminy następnych - jeśli w ogóle zostaną zorganizowane - poznamy później.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  10Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~rumcajs 10 18 dni temuocena: 30% 

   Zupelnie nie rozumiem tego projektu. Smietnisko i targowisko.

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 9 17 dni temuocena: 75% 

   nic nie szkodzi kotku. Są tacy, którzy rozumieją, cieszą się tym i im się podoba. Nawet cieszą się z twojej nieobecności. Nie wszystko musi być dla każdego

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Emeryt 8 18 dni temuocena: 29% 

   Ratusz sojusznikiem Covida? Ludzie panuje zaraza. Śmierć żniwo zbiera. 2000 trupów! A Kempa bazar robi pod ratuszem!? To jest zbrodnia lub głupota!

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 7 18 dni temuocena: 75% 

   Każdego dnia w Polsce umiera ponad 1000 osób. A te 2000 trupów to efekt 5 miesięcy. Więcej umiera od zanieczyszczeń, chorób układu krążenia, cukrzycy, raka, etc. Nie mówiąc już, że każdego dnia 15 osób popełnia samobójstwo. Zbrodnią to jest odcięcie ludzi od opieki medycznej w imię wirusa.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pananalityk 6 18 dni temuocena: 50% 

   Wspaniały pomysł, dzięki garażówce stare rzeczy znajdą nowych właścicieli. Nie rozumiem tylko, dlaczego w warszawskich szkołach książki z biblioteki muszą odleżeć kilkudniową kwarantannę, zanim ktoś powtórnie je wypożyczy.

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 5 18 dni temuocena: 60% 

   Książki nie odkazisz łatwo środkami chemicznymi, więc muszą leżeć by potencjalny wirus zginął samoistnie. Podobnie jest z papierową korespondencją wchodzącą m.in. do urzędów.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ewka 4 18 dni temuocena: 17% 

   I to jeszcze tuż za plecami Urzędu Dzielnicy ... słaby pomysł. W tym miejscu powinny być raczej organizowane ambitne imprezy kulturalne, może teatr uliczny, koncerty - przedstawienia na wolnym powietrzu, a nie sprzedaż używanych ciuchów. Wiadomo że ludzie lubią takie akcje, ale mogą je zorganizować lokalnie na swoich osiedlach i posesjach, a UD powinien promować kulturę wysoką, bo jak tego nie będzie robił, już niedługo nie będziemy pamiętać, co to słowo znaczy ... a wyniki matur będą coraz gorsze

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mmm 3 18 dni temuocena: 47% 

   Czy symbolem Ursynowa muszą być bazary.. a najważniejszą kwestią ma być lokalizacja obskurnego targowiska na Dołku, i urząd dzielnicy musi patronować sprzedaży garażowej? Co jest nie tak z tą dzielnicą? Czy nie można zrobić telefonem zdjęcia swoich starych rzeczy i wystawić je gdzieś np. na allergo albo na olx, albo na śmieciarce... na facebooku ? Zamiast wystawiać jakieś starocie na widok publiczny i sprzedawać je z ziemi? A tuż obok jajami i miodami i kiełbasą muszą handlować włościanie? Czy tak musi być? Żenada..

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 2 18 dni temuocena: 63% 

   W innych dzielnicach również są „garażówki”. Nie zawsze warto zajmować się umieszczaniem drobiazgu na OLX, czy Allegro, a takie wyprzedaże są do tego dobrą okazją. Zawsze to jest jakieś życie, a nie same wybetonowane i puste place.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 5 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pasztet 1 18 dni temuocena: 67% 

   Ursynów podobnie jak cała Warszawa to jeden wielki stan umysłu więc nie ma się co dziwić aż w takim stopniu ;)

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3411 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020