REKLAMAA1_Depilacja_od12-01-do12-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Katarzyna Buczkiewicz)

  REKLAMA

  Kończy się zbiórka darów dla schroniska w Józefowie, którą zorganizowały dwie mieszkanki Ursynowa. W ciągu miesiąca udało sie zebrać ogromne ilości pożywienia, zabawek, ręczników i środków higienicznych. Mieszkańcy dzielnicy ponownie pokazali, że los zwierząt nie jest im obojętny.

  Zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla schroniska w Józefowie przerosła najśmielsze oczekiwania! W miesiąc udało się zebrać tyle towarów, że potrzebne są samochody dostawcze, aby całość przetransportować do podwarszawskiego ośrodka. Mieszkańcy przynosili dary do Spółdzielni "Jary" przy Surowieckiego 12. 

  - Jest tego bardzo dużo, w piątek odbierano część towarów. Dwa nasze pokoje były kompletnie zapełnione. Mimo kilku kursów, wciąż dużo rzeczy czeka na wywóz, ale to już trwa - mówi Dariusz Urbaniak z SMB "Jary". 

  Mieszkańcy Ursynowa spisali się na medal. Przynosili dokładnie te produkty, o które apelowały organizatorki akcji - Katarzyna Buczkiewicz i Magdalena Dawidziuk.

  - Jestem zachwycona postawą ludzi. Najbardziej wzruszające było to, kiedy przychodziły starsze panie i przynosiły po dwie puszeczki jedzenia. Oczywiście większość darów pochodzi od ludzi, którzy sami mają zwierzęta. Jestem wdzięczna i szczęśliwa, dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w tę zbiórkę - komentuje Katarzyna Buczkiewicz, jedna z organizatorek zbiórki. 

  Choć zbiórka właśnie się zakończyła, to nadal można wesprzeć schronisko finansowo. Zwierzęta w Józefowie mogą pozostać bez prądu, gdyż zaległości w rachunkach obecnie wynoszą 850 złotych. Przelewy można robić na numer konta: Bank Pekao S.A. - 04 1240 6960 4204 0400 0559 0024.

  W najbliższych dniach wszystkie dary trafią do zwierząt w Józefowie. Organizatorki nie mają żadnych wątpliwości - dzięki szczodrości mieszkańców wiele psów przetrwa zimę. Przypominają również, że adopcja opuszczonego zwierzaka to największy prezent, jaki można mu zrobić.

  Zbiórka odbywała się pod patronatem medialnym portalu Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Obserwator 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   Super, jak zawsze można liczyć na ludzi dobrej woli.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1119 sekundy
  REKLAMA