REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  W marcu przyroda budzi się do życia, a jej miłośnicy coraz częściej goszczą w Lesie Kabackim. Ci, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o nocnych zwyczajach sów i sprawdzić kto się już obudził z zimowego snu, powinni się szykować na zapisy na bezpłatne zajęcia, które ruszą już jutro.

  Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy ul. Rydzowej 1A to wyjątkowe miejsce spotkań, do którego ściągają mieszkańcy całej Warszawy. Wielu z nich z niecierpliwością czeka na 24 dzień miesiąca, aby spróbować szczęścia podczas zapisów na zajęcia.

  W marcu w ramach Miejskiej Akademii Przyrodniczej odbędą się spotkania zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Po raz pierwszy odbędą się też warsztaty inaugurujące otwarcie Gajówki na rogu ul. Leśnej i Moczydłowskiej, o której pisaliśmy w grudniu.

  W ramach "Leśnej sensoryki dla smyka" odbędą się zajęcia dla najmłodszych uczestników (2-3 lata) pt. „Wiosenna pobudka”.  Dzieci wspólnie z edukatorami zastanowią się czy wszystkie zwierzęta obudziły się już z zimowego snu, co robią i czy cieszą się na przyjście wiosny.

  Dla starszych dzieci (6-12 lat) CEPL przygotowało „Przygodę na lwiej ziemi”. Wielkie odkrywanie przyrody rozpocznie się w Afryce, w parkach narodowych Tanzanii, w rytmie afrykańskich instrumentów. Dzieci wezmą udział w niezapomnianym safari po lwiej ziemi i nauczą się, że dzikie królestwo rozpościera się na całej naszej planecie. Dziki król jest tylko jeden – warto go poznać.

  Dorośli i całe rodziny, będą mogły wziąć udział w zajęciach „Sowa – wiosenne pohukiwanie” oraz „Nocne pohukiwania”. Pierwsze odbędą się na Rydzowej i będą połączone z pokazem sów, drugie – na rogu Leśnej i Moczydłowskiej i będą miały formę nocnego spaceru.

  Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zapisy odbywają się on-line na stronie Lasów Miejskich, dla osób indywidualnych – 24 lutego od godziny 8:00 (dodatkowa tura dla osób indywidualnych – 28 lutego o godz. 8:00), a dla grup zorganizowanych (przedszkola, szkoły) zapisy na kwiecień ruszą 1 marca o godz. 8:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 27

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4995 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020