REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 kwietnia 2020, 12:03

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wiosna to nie tylko czas, w którym delektujemy się dłuższym dniem i przyjemniejszą pogodą, ale dla wielu również impuls do zrobienia gruntownych porządków i pozbycia się niepotrzebnych przedmiotów. Korzystając ze wsparcia fachowców, wiosenne porządki mogą być łatwiejsze niż kiedykolwiek.

  Pewex - kompleksowe usługi porządkowe

  Uprzątnięcie i wywóz niepotrzebnych przedmiotów nie zawsze jest zadaniem łatwym. Utylizacja mebli, wywóz gruzu, opróżnianie mieszkań, piwnic i garaży - to wszystko może okazać się naprawdę wyczerpujące i trudne do wykonania. Dlatego, zamiast męczyć się z tym samemu, skontaktuj się z firmą Opróżnianie Mieszkań Pewex, świadczącą kompleksowe usługi porządkowo-transportowe. Nasza oferta daleko wykracza poza tradycyjnie rozumiane sprzątanie, czy wywóz śmieci. My pomożemy ci w:

  • rozbiórce i wyburzaniu wszelkiego rodzaju konstrukcji i budynków,
  • sprawnym opróżnieniu mieszkań, piwnic, strychów i garażów,
  • usuwaniu skutków pożarów,
  • wywiezieniu mebli i innych przedmiotów o dużych rozmiarach,
  • posprzątaniu działki i terenów zielonych,
  • w każdej innej pracy związanej ze sprzątaniem i wywozem niepotrzebnych rzeczy.

  Gdzie wyrzucić stare meble?

  Gdzie oddać stare meble? To pytanie coraz częściej stawiają sobie właściciele domów i mieszkań. O ile wywóz śmieci komunalnych jest w naszym kraju dość dobrze zorganizowany, to problem pojawia się, gdy chcemy wyrzucić coś większego. Wywóz starych mebli leży zdecydowanie poza zakresem usług świadczonych przez większość firm zajmujących się odbiorem odpadów. W rezultacie na działkach i posesjach, a także garażach i strychach rosną sterty niepotrzebnych mebli, starych urządzeń AGD i innych gratów. Czas z tym skończyć! Wywóz gabarytów, mebli i innych zbędnych rzeczy to dla nas codzienność. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my zatroszczymy się o to, by sprawnie, profesjonalnie i szybko usunąć wszystko, co ci przeszkadza.

  Opróżnianie piwnic i nie tylko

  Od lat piwnice, strychy i garaże to miejsca, gdzie Polacy upychają rzeczy, które "kiedyś się przydadzą". W rezultacie nikt nie chce podejmować się ich uprzątnięcia, przytłoczony nadmiarem pracy do wykonania. Nic dziwnego, poza nami niewiele osób lubi zajmować się wynoszeniem staroci. Być może wciąż wydaje ci się, że niektóre spośród nieużywanych od lat gratów mają jakąś wartość. Właśnie dlatego potrzebujesz naszego wsparcia. Nie tylko przeprowadzamy szybkie sprzątanie piwnic czy opróżnianie strychów, ale też na chłodno pomożemy ci ocenić, czy złożone w nich "skarby" mają jeszcze jakąś wartość. W rezultacie nasi zadowoleni klienci pozostają z uprzątniętą i czystą piwnicą, a my ciężarówką pełną staroci. Wiosna to dobra pora na zmiany w życiu i odzyskanie zagraconego pomieszczenia czy ogrodu.

  Garaż pełen staroci i zaparkowany "pod chmurką" samochód. Brzmi znajomo? Czas z tym skończyć! Twój samochód zasługuje na ochronę przed zimnem i deszczem, a Ty na swobodę poruszania się we własnym garażu. Brzmi niewykonalnie? Zostaw to nam! Opróżnianie garażów to nasza specjalność i pokażemy ci w praktyce, jak szybko można to zrobić. Błyskawicznie, sprawnie i profesjonalnie przywrócimy twojemu garażowi jego pierwotną pojemność - spokojnie zmieści się w nim teraz nie tylko samochód.

  Wywóz gruzu

  Choć nie towarzyszy nam na co dzień, to jest kłopotliwym następstwem każdego remontu czy przebudowy. Składowany na podwórzu wygląda nieestetycznie, wsypanie go do kubła na śmieci grozi mandatem, a prawie nikt nie chce go wywieźć. Co robić? Najlepiej już na etapie przygotowana do remontu zadzwonić do nas. Błyskawicznie dostarczymy ci w dowolne miejsce kontener lub worek typu "big bag" (o pojemności 1m3), byś na bieżąco mógł umieszczać w nim wszystkie niepotrzebne odpady. Nie masz miejsca na postawienie kontenera albo już zagruzowałeś swoje mieszkanie? Nic straconego - nasi pracownicy pomogą ci w usunięciu zalegającego gruzu - nawet jeśli mieszkasz w bloku bez windy. Zrobimy to czysto, szybko i bezpiecznie, a na koniec posprzątamy po sobie!

  Czy to wszystko?

  Oczywiście, że nie! Gdybyśmy w naszej ofercie mieli tylko opróżnianie mieszkań i wywóz mebli, to nie różnilibyśmy się od konkurencji. My wywozimy i usuwamy wszystko - nawet jeśli mowa o budynkach! Na twoje życzenie zdemontujemy dowolną konstrukcję - niezależnie, czy będzie to przydomowa szklarnia, czy sporych rozmiarów hala magazynowa. Potniemy, złożymy i zutylizujemy wszystko, co tylko nam wskażesz - nawet jeśli postawisz przed nami naprawdę duże wyzwanie. Dzięki posiadanym narzędziom, doświadczeniu i sprawnemu systemowi wywożenia odpadów naprawdę szybko i skutecznie poradzimy sobie z każdym obiektem.

  Potrzebujesz wyburzyć ściankę, komórkę czy dom? To również coś dla nas. Mamy doświadczenie w wyburzaniu i wywożeniu pozostałości wszelkich rodzajów budynków - kamiennych, drewnianych, ceglanych czy betonowych. Powierzoną nam pracę wykonamy terminowo, bezpiecznie i, co niemniej ważne, czysto - pozostawiając po sobie uprzątnięty teren gotowy do realizacji twoich planów lub inwestycji. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo - przed podjęciem pracy zawsze dogłębnie analizujemy potencjalne zagrożenia i dobieramy najlepszą metodę jej realizacji.

  W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się także usuwaniem skutków pożarów, czyli uprzątaniem pogorzelisk. Jeśli takie przykre wydarzenie przydarzyło się tobie bądź znajomemu, pomożemy ci w dogłębnym doczyszczeniu wszystkich pozostawionych przez ogień śladów. Bardzo często związane jest to z usunięciem opadów powstałych podczas spalania, oddymianiem, zabezpieczaniem budynków czy usuwaniem spalenizny. Skuteczne uprzątnięcie obiektu i przygotowanie go do renowacji to również utylizacja mebli, które spaliły się podczas pożaru oraz wywóz gruzu.

  Wiosenne porządki z fachowcami - zainteresowany/a?

  Jeśli chcesz na poważnie zabrać się za swoje otoczenie wiosną, zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością pomożemy ci zmienić twoje mieszkanie, garaż czy działkę w bardziej przyjazne miejsce - takie, na jakie naprawdę zasługujesz.

  Nie czekaj, zanim przyjdzie lato - już dzisiaj sprawdź ofertę firmy porządkowej PEWEX stronie na http://wywozgabarytow.pl/  lub uzyskaj bezpośrednie informacje pod numerem 797 327 584.

  Drogi Kliencie przekonaj się, że kompleksowe sprzątanie to więcej, niż tylko odbiór starych mebli!

  Artykuł załadowany: 0.2644 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020