REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (materiały prasowe)

  Ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie. Poprawia metabolizm, dba o nasze kości, mięśnie i stawy, dzięki niemu wzmacniamy też układ krwionośny i serce, nie mówiąc już o wydzielających się endorfinach - czyli hormonie szczęścia. Warto zatem na wiosnę przesiąść się na rower!

  Jeżdżenie na rowerze to jedno z ćwiczeń aerobowych, które doskonale poprawiają sylwetkę i kondycję. Wiosna już prawie jest, więc czas na wyciągnięcie zakurzonego jednośladu. To także najlepszy moment na zakup nowego roweru - w sklepach pełno ofert i promocji - tylko co wybrać?

  W ursynowskim sklepie Auchan pojawiła się właśnie nowa marka rowerowa - Husar. W jej ofercie znajdziemy rowery różnych typów, idealnie dopasowujące się do potrzeb każdego z nas. Jest też nowość - cieszące się coraz większą popularnością rowery hybrydowe.

  Rower. Na ciężkie przeprawy czy po mieście?

  Dla miłośników sportowego jeżdżenia po lesie, górkach i pagórkach dobrym wyborem będą rowery górskie. Ten rodzaj ma wyższy profil, szerokie opony gwarantują wygodną i bezpieczną jazdę – ich masywność obniża awaryjność kół na drogach. Kupując rower górski należy pamiętać o tym, że nie ma on takich elementów wyposażenia, jak błotniki czy bagażnik – ten jednoślad do "potwór" do codziennego, ciężkiego wysiłku!

  Rower miejski najlepiej wybrać, gdy planujemy wycieczki niemal wyłącznie po miejskich ścieżkach rowerowych i podmiejskich rozdrożach. Jeśli cenisz sobie wygodę za kierownicą i miękkie siodełko oraz bogate wyposażenie: błotniki, oświetlenie zasilane przez dynamo czy koszyk, to właśnie ten typ roweru będzie dobrym wyborem.

  Są też rowery trekkingowe, przypominące rower górski, jednak z bogatszym osprzętem, a przede wszystkim innym kątem nachylenia rowerzysty. Rowery te mają większe i węższe opony niż rowery górskie, przez co są polecane również do jazdy miejskiej. Jednoślady mają zazwyczaj od razu zamontowane błotniki oraz bagażnik, do którego można przymocować sakwy – dzięki temu żadna wyprawa za miasto nie będzie straszna.

  Wjeżdża przebój tej wiosny!

  Furorę wśród miłośników jazdy na dwóch kółkach robi w ostatnim czasie nowy typ roweru, próbujący połączyć wszystkie najlepsze cechy pojazdów miejskich i górskich. To rowery hybrydowe, w których znajdziemy duże koła 28", bagażnik, niską ramę i wyszukany design. Hybryda łączy styl z nowoczesną techniką. W rowerze znajdziemy dodatkowe zasilanie elektryczne, wspomagające rowerzystę. Bateria litowa-jonowa o napięciu 36V i pojemności 8Ah umiejscowiona w piaście koła nie stanowi dodatkowego obciążenia rowerzysty. Można więc nie korzystać z elektrycznego wspomagania, ale świadomość, że ono jest, daje poczucie bezpieczeństwa, szczególnie na dłuższych trasach.

  Hybryda marki Husar (wieczysta gwarancja na ramę) jest już dostępna w ursynowskim Auchan przy ul. Puławskiej 427, podobnie jak inne rodzaje jednośladów nie tylko tej firmy.

  W dziale sportowym znajdziemy bogaty wybór marek: Kinderkraft, Laubr Sport, Roswheel, Manta czy Kelly's. Oferta obejmuje aż 36 modeli, dostępne są też akcesoria rowerowe - warto nimi uzupełnić wyposażenie naszego jednośladu. Zwłaszcza, że do wyboru jest ponad 600 różnych rzeczy - od błotników, opon czy dętek po kaski, liczniki rowerowe czy sakwy i torby. Także w marcu w Auchan znajdziemy odzież sportową, w tym dla osób aktywnie uprawiających sporty fitness - marki Olimp.

  Gwarancja zadowolenia i jakości

  Każdy rower zakupiony w Auchan jest na miejscu przygotowywany do jazdy. Pracownik sklepu dopompowuje opony, dokręca pedały, przeprowadza regulację hamulców i dostosuwuje wysokość siodełka i kierownicy do potrzeb klienta.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 52

  • 20
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 17
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2418 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO