REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2017, 18:00 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wirtualne biuro to usługa zyskująca w Polsce coraz większą popularność. Nie każdy przedsiębiorca chce, bądź może pozwolić sobie na wynajęcie przestrzeni biurowej i zatrudnienie dodatkowych pracowników. W odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony przedsiębiorców, pojawiła się ambitna usługa polegająca nie na wynajmie przestrzeni biurowej, ale na kompleksowej obsłudze firmy, wraz z prowadzeniem księgowości – a wszystko to w ramach abonamentu.

  Należy przyznać, że branża e-office to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Wiąże się ona bowiem z niebywałą dla nabywcy wygodą - to zewnętrzna firma podejmie się prowadzenia dla nas działalności w zakresie obsługi biurowej. Rozwiązuje to zwłaszcza problemy wielu prywatnych przedsiębiorców, często prowadzących działalność bezpośrednio z domu. W ich przypadku stworzenie warunków do optymalnej pracy biurowej staje się niemożliwe bądź nieopłacalne.

  Zatrudnienie pracowników, szkolenia, prowadzenie biura – wszystko to może się wiązać z kosztem nawet do kilkunastu tysięcy złotych rocznie. Tanie wirtualne biuro pozwala znacznie zredukować wydatki i wprowadza element wygody. Usługodawca sam prowadzi biuro na zlecenie przedsiębiorcy dysponując już kadrą doświadczonych pracowników. Dzięki odpowiedniemu doborowi pakietów oferowanych usług, jak na stronie http://www.biuro-wirtualne.eu/, przedsiębiorca jest w stanie oszacować roczną wysokość kosztów i dostosować indywidualny plan, dla siebie.

  Zakres usług prowadzonych przez wirtualne biuro dla firm obejmuje, ale nie ogranicza się do: odbioru korespondencji zwykłej i poleconej, skanowaniu dokumentacji oraz jej przesyłaniu drogą elektroniczną. Klient może otrzymać również dedykowany numeru telefonu z przekierowaniem na inny telefon. Wszystko to znacząco usprawnia pracę i co ważniejsze, zostaje zdjęte z barków przedsiębiorcy, w zamian za miesięczny abonament.

  Najciekawszą korzyścią jest jednak wirtualny adres, przyznany w celu rejestracji spółki. Kontrahenci zdecydowanie zwracają uwagę na adres przedsiębiorstwa, a dużym autorytetem cieszą się zawsze te w stolicy. Biuro wirtualne Warszawa umożliwia rejestrację na adres biura – dzięki czemu uzyskujemy prestiżowy, wirtualny adres dla firm.

  Usługodawca przewidział również kwestię dotyczącą osobistych kontaktów. Jeżeli kontrahent zażyczy sobie spotkania wraz z przedstawicielem firmy w jej siedzibie, istnieje możliwość udostępnienia sal konferencyjnych. Rozwiązanie to jest zwłaszcza atrakcyjne, jeżeli posiadamy biuro wirtualne w centrum Warszawy.

  Kolejną dogodnością jest pełne wsparcie księgowych. Firma bez księgowości zdecydowanie nie może istnieć, a mało który przedsiębiorca posiada zasoby czasowe bądź wiedzę aby zajmować się tym osobiście. W ramach wirtualnego biura, działania te prowadzone są w obrębie jednej firmy, znacząco usprawniając cały proces.

  Jak więc widać, bardzo dobrym rozwiązaniem staje się inwestycja w tanie biuro wirtualne. Warszawa to lokalizacja ciesząca się prestiżem, co będzie wiązało się z podniesieniem autorytetu firmy. Przede wszystkim jest to jednak bardzo wygodny i tani sposób na prowadzenie działań związanych z dokumentacją i powierzenie jej wyspecjalizowanej w tym celu kadrze.

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Fazi 1 ponad rok temu

   W takich wirtualnych biurach rejestrują się głównie firmy z tzw. karuzeli VAT.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1973 sekundy
  REKLAMA