REKLAMAA1-EARLY-STAGE--24-08---23-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 sierpnia 2020, 11:57

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wirtualne biuro to już nie tylko opcja dla nowych firm, które nie mają budżetu na zakup drogich mebli i wprowadzenie się do topowego warszawskiego biurowca.

  Obecnie w dobie pandemii COVID wiele firm gwałtownie szuka obcięcia kosztów lub biura tych spółek po prostu są za duże w stosunku do pracujących tam realnie pracowników. Duża część zatrudnionego personelu znalazła się na tzw. pracy zdalnej i firma czy spółka nie ma potrzeby posiadania wielkiego dwustumetrowego biura w biurowcu w ścisłym centrum Warszawy.

  Sporo takich firm może spokojnie wybrać wirtualne biuro prowadzone przez firmę VSL-System.

  Jest to firma z długą tradycją, prowadząca wirtualne biura od 2010 roku, sporo inwestująca w latach 2015-2020 w swój rozwój.

  Firma VSL-System posiada kupione na własność biura pod adresami al. Jerozolimskie 85 oraz ul. Mazowiecka 11. Dzięki temu klienci wirtualnych biur mogą spać spokojnie, gdyż w branży znane są przypadki wyrzucania wirtualnych biur z lokali, albo radykalnego podwyższania firmom prowadzącym wirtualne biura czynszu z dnia na dzień.

  Wobec takich zachowań firma VSL-System nabyła dwa lokale w Śródmieściu Warszawy na własność. Oba lokale położone są w kamienicach biurowych, na których znajduje się znacząca ilość szyldów wszelkiego typu firm i kancelarii adwokatów, komorników czy notariuszy.

  Na stronie https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ można pooglądać zdjęcia zarówno kamienic jak i z wnętrza lokali.

  Lokale, w których prowadzone są wirtualne biura są położone faktycznie w ścisłym centrum Warszawy. Z obu lokali w klika minut dojdziemy pod Pałac Kultury.

  Dzięki posiadaniu lokali na własność, istnieje też możliwość bezproblemowego rozwoju, dokonywania remontów w lokalach, zakup nowych kserokopiarek a w obecnej covidowej rzeczywistości bezproblemowe instalowanie żeli antywirusowych oraz linii do zachowania dystansu społecznego.

  Lokale położone są w taki sposób, że podlegają pod dwa różne urzędu skarbowe właściwe dla Śródmieścia Południowego oraz Północnego.

  Są to Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście oraz Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście.

  Wirtualne biuro to współcześnie bardzo szeroki zakres usług. Podstawową usługą jest możliwość zarejestrowania przez klienta działalności gospodarczej czy spółki pod adresem wirtualnego biura. Można więc pomyśleć, iż jest to taka wirtualna siedziba czy wirtualny adres. Nic bardziej mylnego. Pod adresem obu biur VSL-System znajdują się przez cały dzień po dwie osoby, które realnie a nie wirtualnie czekają na wszelką korespondencję kierowaną do zarejestrowanych tam spółek. Korespondencja to nie tylko listy Poczty Polskiej, ale też przesyłki Inpost czy paczki wielu różnych firm kurierskich.

  O korespondencji firma VSL-System informuje w dniu jej nadejścia za pomocą email a także SMS. Dzięki temu nawet gdyby email wpadł do spamu nie jest możliwe przegapienie informacji o korespondencji. Jest to bardzo ważne w obliczu otrzymywania listów sądowych lub od komorników. Na listy takie firma klienta wirtualnego biura musi niezwłocznie zareagować.

  Korespondencja firmowa może być także skanowana z posłaniem skanu PDF na email. W tym celu firma VSL-System posiada niezawodne maszyny typu Konica Minolta Bizhub z podajnikiem DF-701.

  Na miejscu w lokalach znajdują się też sale do spotkań a pięć godzin pobytu w takiej sali jest już wliczone w abonament wirtualnego biura.

  Wirtualne biuro w Warszawie to nie tylko prestiż adresu z centrum Warszawy, ale też realne udogodnienie w prowadzeniu małej lub średniej firmy, której pracownicy mogą działać w sposób zdalny, zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia.

   

  Artykuł załadowany: 0.2275 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020