REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2020, 13:21 komentarzy 5

  (andrzejgrabowski.com.pl)

  Ciekawe spotkania z ciekawymi ludźmi. Pandemia nie przeszkadza w ich organizowaniu. Dzisiejszym gościem Ursynoteki będzie znany aktor Andrzej Grabowski. Spotkanie odbędzie się online i każdy może wziąć w nim udział.

  Aktor, najbardziej znany ze swojej roli Ferdynanda Kiepskiego z popularnego niegdyś serialu „Świat według Kiepskich”. Sam o sobie mówi „pierwszy komediant kraju”. Andrzej Grabowski wirtualnie pojawi się dziś na Ursynowie. Będzie promował swoją autobiografię pt. „Jestem jak motyl”.

  - Jest aktorem popularnym, obdarzonym wielkim talentem oraz mającym duży dorobek filmowy i teatralny. W związku z niedawnym wydaniem jego autobiografii, był on oczywistym wyborem – mówi Joanna Perlińska z impresariatu Ursynoteki.

  Spotkanie z aktorem poprowadzi Marcin Michrowski. Będzie możliwość zadawania pytań w komentarzach do transmisji online.

  Spotkania w Ursynotece mają długą tradycję. Zazwyczaj odbywają się w bibliotece na Kabatach. Pandemia spowodowała, że przeniosły się do internetu. Mają one na celu promocję czytelnictwa i nowości wydawniczych. Kolejne, z równie ciekawymi - jak Grabowski - ludźmi, są już w planach.

  - Wybieramy nowości, które są zajmujące i interesujące dla czytelników, i wtedy zapraszamy ich autorów - mówi Perlińska.

  Tydzień temu gościem online miała być inna znana aktorka Aleksandra Konieczna, ale spotkanie odwołano ze względu na jej chorobę.

  Spotkanie z Andrzejem Grabowskim rozpoczyna się dziś, w piątek 27 listopada, o godzinie 19:00. Transmisja na Facebooku Ursynoteki.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ggggggg 5 miesiąc temu

   Paszoł won!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~seniorek 4 miesiąc temuocena: 100% 

   Wydział Kultury nie ma już gdzie kasy prać to i Kiepskiego bierze. Może by tak Ursynowskie Centrum Kultury otworzyć? Może by tak konkurs na dyrektora zrobić? Ile kosztuje miesięcznie utrzymanie tego pustego kloca?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Asia 3 miesiąc temuocena: 25% 

   Wydział Kultury ma jeszcze czelność kase moją dawać tym bezczelnym paskudnym małpom? Mało już wzieli? Jak wam kasa z Dni Ursynowa została to kupcie ludziom jedzenie bo zaczyna sie głód. Kupcie dzieciom ubrania bo rodzice bez pracy kasy już nie mają. Niech aktorzy sprzedadzą domy, działki, jeden z trzech samochodów. To nie jest czas na bezczelne pranie kasy na oczach społeczeństwa na skraju nędzy.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Racjonalista 2 miesiąc temuocena: 82% 

   Dlaczego od razu negować tak potrzebne namiastki teatralnej kultury? Nie lepiej zauważyć, że mając rzeczywiście specyficzny trudny czas nauczyć sie racjonalnego gospodarowania swoimi finansami i planowaniu oszczędności na kryzysowy czas. Niestety wielu żyje na zasadzie "postaw się i zastaw się" a kredyty, debety etc. nie są dobre w obliczu takich sytuacji.A pracę nawet teraz można znależść jak się chce.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dooobry 1 miesiąc temuocena: 28% 

   To genialny aktor czy Andrzej Grabowski?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4259 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021