REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 marca 2020, 08:05 komentarzy 3

  (KB)

  Koronawirus zamknął warszawskie jadłodzielnie. Nie wszystkim się to podoba, w środowy wieczór ktoś zerwał taśmę oraz kartkę informującą o zamknięciu ursynowskiego punktu przy ratuszu. Dzielnica zapowiada, że jeśli sytuacja będzie się powtarzać sprawdzi nagrania z monitoringu i wyciągnie konsekwencje.

  Od środy, 18 marca do jadłodzielni stojącej przy wejściu do ratusza broni dostępu biało-czerwona taśma, a na drzwiach lodówki wisi duża kartka z informacją, iż z powodu zagrożenia koronawirusem punkt będzie zamknięty do odwołania. Nie można zatem zostawiać jedzenia, którego mamy nadmiar, ani korzystać z zapasów pozostawionych przez innych. 

  - Długo rozważaliśmy za i przeciw, ale z ostrożności w obecnej sytuacji zdecydowaliśmy się zamknąć wszystkie jadłodzielnie. Nie kupujcie na zapas produktów nietrwałych i dbajcie, by nic teraz ani potem się nie zmarnowało - apeluje organizacja Foodsharing Warszawa, prowadząca akcję dzielenia się jedzeniem. 

  Ktoś szukał jedzenia?

  Najwyraźniej decyzja o zamknięciu nie przypadła do gustu jednemu z mieszkańców, który postanowił, zerwać informację i zabezpieczenia i ponownie otworzyć ursynowską jadłodzielnię. Być może szukał jedzenia.

  - Nie wiemy co kierowało tą osobą, ale jeśli sytuacja będzie się powtarzać pracownicy urzędu sprawdzą monitoring i sprawę przekażą dalej. Jadłodzielnia ponownie została zabezpieczona i nie można z niej korzystać - mówi wiceburmistrz Jakub Berent. 

  Zamknięty jest również drugi ursynowski punkt dzielena się jedzeniem, znajdujący się na kampusie SGGW. Powód taki sam, czyli korzystanie z żywności, nad którą nie ma kontroli, w czasie zagrożenia epidemią jest niebezpieczne.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~sandoza 3 16 dni temuocena: 100% 

   "Dzielnica zapowiada, że jeśli sytuacja będzie się powtarzać sprawdzi nagrania z monitoringu i wyciągnie konsekwencje". Nie będą nic załatwiać. Wszystko zamkną. Place zabaw, Siłownie plenerowe, wejścia do budynku Ratusza. Zamiast ludziom pomagać, utrudniają i pomagają sobie. O dezynfekcji ani słowa, ławeczki przed ratuszem są zajęte przez młodzież bo czynne jest WIFI i recyklomat. Czy ktoś je dezynfekuje ? a windy do metra? Nie widać żadnych plakatów z apelem , czy instrukcją na temat zachowań przy panującej pandemii, żadnych służb pilnujących porządku. Okazja do wymiany urzędników ratusza , z Kempą na czele. Tych co to wykazują się pomysłami jak nie robić i zarobić.

   Edytowany: 16 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmaczon 2 16 dni temuocena: 100% 

   ...czepiasz się, grunt że uchodźca z Ostrołęki osiadł w gabinecie wicka i uzyskał status najprzystojniejszego... a reszta to nieważne duperele.

   Edytowany: 15 dni temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmak 1 16 dni temuocena: 100% 

   Ciekawe po co jest ochrona w Ratuszu, skoro nie jest w stanie chronić mienia w bezpośredniej bliskości ratusza. A może wzorem okolic najstarszego ursynowskiego dębu ratuszowy monitoring to atrapa?

   Edytowany: 16 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3121 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020