REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Były chwile zadumy, były momenty śmiechu. Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki zachwycili ursynowską publiczność podczas swojego kabaretowo-operowego występu. Zabrali ją w podróż i do La Scali, i do Piwnicy pod Baranami.

  W Domu Kultury „Imielin” w ramach Tygodnia Seniora seniorzy mieli okazję wysłuchać niezwykłego koncertu. Chętnych było tak dużo, że ledwo się zmieścili w sali. Każdy chciał znaleźć się we włoskiej operze i krakowskiej piwnicy naraz.

  Koncert nosił bowiem tytuł „Od La Scali do Piwnicy pod Baranami”. Na scenie wystąpili Beata Rybotycka oraz Jacek Wójcicki - oboje związani z legendarnym już kabaretem. Towarzyszyli im skrzypek Michał Chytrzyński i pianista Konrad Mastyło. Zabrali ursynowską publiczność w podróż wypełnioną niesamowitymi piosenkami i historiami. 

  "Pola Negri w Sosnowcu"

  Była słynna „Niepewność”, którą przez lata do muzyki Jana Kantego Pawluśkiewicza śpiewał Marek Grechuta. Tenor zachęcał do wspólnego śpiewania „Matyska” Stanisława Moniuszki.

  Beata Rybotycka czarowała widownię swoim wdziękiem. Jednocześnie nie brakowało jej kabaretowego charakteru. Na przykład podczas „Polnej różyczki” czy też, kiedy wcieliła się w „Polę Negri w Sosnowcu”, a u jej boku jako hrabia Dąmbski na krzesło wdrapywał się Wójcicki.

  Podczas koncertu nie zabrakło arii operetkowych Jana Kiepury oraz scen kabaretowych. W przerwach między piosenkami artyści wspominali także dawne i te mniej dawne czasy. Nie brakowało momentów zadumy, ale i śmiechu. A na koniec wielkich braw od ursynowskiej publiczności.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5703 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022