REKLAMAA1-SONARHOME-01-10----31-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 marca 2019, 09:38 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  "Wniebowzięte"w DOK Ursynów (MSO)

  Iwona i Ilona, bohaterki „Wniebowziętych”, w iście komediowym stylu otworzyły Ursynowski Kalejdoskop Teatralny. Sztuka rozbawiła publiczność do łez i była przedsmakiem tego, co czego nas w nadchodzącym tygodniu.

  W sobotni wieczór w Dzielnicowym Ośrodku Kultury nastąpiła inauguracja czwartego Ursynowskiego Kalejdoskopu Teatralnego. Dwie aktorki-stewardessy zabrały widzów-pasażerów w podróż z Olsztyna do Rzeszowa.

  Powitały publiczność niczym profesjonalistki przed rozpoczęciem lotu i pożegnały w progu, po szczęśliwym „lądowaniu”. 50 minut zabawnego dialogu między dwiema kobietami, pełnego zwrotów akcji i poczucia humoru, wprawiło widzów w świetny nastrój.

  - Sztuka pomysłowa, lekka, dynamiczna z zaskakującym zakończeniem i ciekawą interakcją z publiką – komentuje pani Małgorzata, która liczy, że uda jej się zobaczyć – w ramach Kalejdoskopu – jeszcze Sonię Bohasiewicz w monodramie „Chodź ze mną do łóżka”.

  Na widzów czeka bowiem spotkanie z całą plejadą gwiazd. Na scenach Multikina, Domu Sztuki, Dzielnicowego Ośrodka Kultury, DK Imielin oraz Natolińskiego Ośrodka Kultury staną m.in. Adam Ferency, Piotr Cyrwus, Jerzy Trela, Renata Dancewicz, Izabela Kuna i Olaf Lubszenko.

  Pełna informacja dotycząca terminów sztuk oraz zasad, na jakich można zdobyć bezpłatne karty wstępu, do znalezienia w naszym kalendarzu imprez.

  W GALERII ZDJĘCIA Z INAUGURACYJNEJ SZTUKI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Sebek 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Z Olsztyna do Rzeszowa, a nie do Raszyna,:)

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2823 sekundy
  REKLAMAA2-URZAD-LOKAL---17-10----24-10-2019