REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 maja 2019, 08:46 komentarzy 5

  "Złota rybka" również znalazła się na Dniach Akwarystyki (KT)

  Dziesiątki akwariów, a w nich najdziwniejsze i hipnotyzujące stworzenia z głębin. Niezliczone gatunki ryb, krewetek i raków ozdobnych możemy zobaczyć podczas siódmych Międzynarodowych Dni Akwarystyki w czasie Dni SGGW. Tłumy ciekawskich podglądały mieszkańców wodnego królestwa.

  W kampusie SGGW pojawili się wystawcy, którzy prezentowali ursynowianom naturalne środowiska wodnych stworzeń oraz sprzęty umożliwiające ich domowe odtworzenie.

  - Chcieliśmy zaproponować urządzenia, które może wykorzystać każdy hobbysta. Przy użyciu w pełni automatycznych zbiorników możliwe jest stworzenie akwarium, terrarium czy wiwarium. Dzięki aplikacji, która pomaga ustawić parametry takie jak temperatura i wilgotność, można rozpocząć swoją przygodę nawet przy minimalnej wiedzy - opowiada Cezary Skatulski, wystawca.

  W trakcie imprezy znalazło się sporo atrakcji dedykowanych zapalonym akwarystom. Nie zabrakło fachowych porad, nowinek technologicznych i gadżetów. 

  - Mamy preparaty do akwarium morskiego i przede wszystkim innowacyjną kostkę z zabudowaniem i konstrukcją skalną z koralowcami miękkimi - nada się do każdego akwarium. Należy pamiętać, że koralowiec, nawet jeśli wygląda jak roślina, to jest zwierzęciem - tłumaczy Mariusz Król, wystawca.

  CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD GALERIĄ ZDJĘĆ

  Najważniejsze były jednak zwierzęta - to one skupiły setki oczu - elektryzowały niezwykłą urodą, zwyczajami i zachowaniem.

  - Przyszedłem przypadkiem, zaciekawił mnie plakat. Nigdy nie miałem rybek, ale widzę, że to bardzo ciekawe stworzenia. Szczególnie podobają mi się te duże okazy. Ogromne wrażenie robią też krewetki - nawet nie sądziłem, że mogą osiągać takie rozmiary - ze zdziwieniem mówi Wojtek.

  Wystawę podzielono na sale tematyczne. Oglądaliśmy więc akwaria naturalne i biotopowe, mieniące się setkami barw koralowce, raki oraz krewetki, które wystawiono w mistrzostwach. Wielkie zainteresowanie wzbudził konkurs tworzenia na żywo podwodnych aranżacji z użyciem kamienia oraz prezentacja paludarium - połączenia akwarium i terrarium.

  Międzynarodowe Dni Akwarystyki trwają także w niedzielę w godz. 10:00 - 16:00, na terenie kampusu SGGW (ul. Ciszewskiego 8, budynek 23). Wstęp jest bezpłatny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 107

  • 60
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 22
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Biomasa 5 4 miesiące temuocena: 100% 

   Trochę tłoczno ale fajnie! Atrakcja dla dzieci niesamowita, dla dorosłych także, tyle że trzeba trochę cierpliwości. Okazy i dorodne i kolorowe. Naprawdę warto.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kot 4 4 miesiące temu

   To nie jest "zlota rybka" to jest pyszczak... Zlota rybka panie to karas:)

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olgierd 3 4 miesiące temuocena: 0% 

   Fotograf nie wiedzieć dlaczego robił zdjęcia dzieciom zamiast rybkom (zdj nr 16) Zdjecia niedoswietlone - czyżby robione smartfonem? Oczekiwałem podejścia bardziej profesjonalnego

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Znajoma. 2 4 miesiące temu

   Te stronnicze uwagi lepiej zachowac dla siebie.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Łukasz420 1 4 miesiące temuocena: 100% 

   A może chodziło o pokazanie zainteresowania dzieci okazami w akwariach? Co za palant.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2949 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019