REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2019, 10:19

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Straż Miejska)

  Porzucone dokumenty z danymi osobowymi klientów. Takie znalezisko odkryli mieszkańcy w krzakach przy ul. Poleczki. Sprawę wyjaśnia policja.

  Zwykli mieszkańcy zwracają większą uwagę na ochronę danych osobowych, niż duże firmy czy instytucje. Takie wrażenie można odnieść w ostatnich dniach, po kilku przypadkach naruszenia przepisów, o których głośno było w Warszawie. Do przypadków znalezienia kilkuset druków awizo z adresami przy Czerniowieckiej 3 oraz kradzieży laptopa z bazą danych kilku tysięcy kandydatów i studentów SGGW dołącza kolejne zdarzenie z Ursynowa.

  W poniedziałek strażnicy miejscy zostali powiadomieni przez mieszkańców o znalezieniu trzech worków z dokumentami przy ul. Poleczki w pobliżu jednego z licznych w tym rejonie biurowców. 

  - Po wstępnej analizie okazało się, że środku znajduje się korespondencja między klientami a paroma dużymi firmami usługowymi, w tym z banku - informuje stołeczna straż miejska.

  Na miejsce wezwano policję, która zabezpieczyła znalezisko. Funkcjonariusze zbadają kto jest właścicielem wyrzuconej korespondencji i czy zostało popełnione przestępstwo.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4473 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020