REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 stycznia 2019, 12:48 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  Dwóch dilerów narkotyków zatrzymała policja m.in. na Ursynowie. Policjanci zabezpieczyli aż 4 kilogramy nielegalnych substancji o wartości prawie ćwierć miliona złotych.

  Do pierwszego zatrzymania doszło na terenie Mokotowa. Policjanci w trakcie czynności operacyjnych ustalili, że 32-letni Piotr B. zajmuje się handlem środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi na terenie całej Warszawy. Narkotyki oraz dopalacze miał przechowywać w swoim mieszkaniu.

  Podczas prowadzonej obserwacji kryminalni zauważyli, że z klatki podejrzewanego mężczyzny wychodzą młode osoby, które nerwowo się zachowują. Domyślali się, że ich wizyta spowodowana była zakupem nielegalnych substancji.

  - Kiedy chwilę później wylegitymowali Karola S. oraz jego znajomą Natalię P. wiedzieli, że ich przypuszczenia się sprawdziły. Osoby posiadały przy sobie haszysz o łącznej wadze prawie czterech gramów. Zatrzymani trafili do mokotowskiej komendy, gdzie usłyszeli zarzuty w związku z posiadaniem narkotyków - mówi asp. sztab. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  To nie był koniec akcji policjantów. Chwilę później kryminalni dowiedzieli się o planowanej nielegalnej transakcji na terenie Ursynowa. Jak wynikało z uzyskanych informacji Piotr B. udał się do 40-letniego Marka W. w celu zakupu znacznej ilości nielegalnych substancji. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

  Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani, a podczas przeszukania ich mieszkań policjanci zatrzymali narkotyki i dopalacze o łącznej wadze prawie czterech kilogramów o wartości czarnorynkowej około 240 tysięcy złotych.

  - Do sprawy zabezpieczone zostały również telefony komórkowe, gotówka, noże, przedmiot przypominający broń palną oraz inne niebezpieczne narzędzia - mówi Koniuszy.

  Piotr B. oraz Marek W. usłyszeli zarzuty w związku z posiadaniem oraz rozprowadzaniem znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

  VIDEO: 4 kilogramy narkotyków i dopalaczy znalezione w mieszkaniach dilerów

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 58

  • 24
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 12
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Uczeń 3 5 miesięcy temuocena: 50% 

   Uwolnić ziomali! Haszysz jest mniej szkodliwy niż jedzenie z biedronki! Stop faszystowskim metodom! Policji niechaj życie odplaci z nawiazką za to co zrobili tym młodym ludziom.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Legionista 2 5 miesięcy temuocena: 50% 

   Oto głos gimnazjum...ile Ty masz lat, 13 ? zmien prawo to wtedy pogadamy. Najpierw skoncz gimnazjum, pozniej liceum i studia. Daleka droga

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sąsiad 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

   Rysiek! Wiem gdzie mieszkach konfidencie! Będziesz płakał.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.307 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019