REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 listopada 2022, 09:07 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay)

  Ukradł kobiecie portfel z dokumentami i skorzystał z kart płatniczych. 37-latek z Ursynowa wylądował w policyjnym areszcie z prokuratorskimi zarzutami.

  Mieszkanka Mokotowa złożyła doniesienie o kradzieży portfela z pieniędzmi, kartami i dokumentami. Z jej konta zginęła konkretna suma. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału specjalizującego się w ściganiu przestępstw przeciwko mieniu. Ustalili oni, że kartami posłużył się karany w przeszłości 37-letni mieszkaniec Ursynowa. 

  - Dokonał on czterech płatności w kilku różnych lokalizacjach Warszawy i jedną w Piasecznie. Po zebraniu danych wystarczających do przedstawienia mu zarzutów policjanci postanowili złożyć mu wizytę. Drzwi otworzył im sam podejrzany. Policjanci przeszukali jego mieszkanie, nie znaleźli portfela, ale lokator został zatrzymany - mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji. 

  Ostatecznie mężczyzna przyznał się do włamania na konto właścicielki kart płatniczych.

  - Tłumaczył się, że portfel znalazł w pobliżu jednego z budynków przy ul. Puławskiej. Postanowił skorzystać z cudzych kart i dokonał nimi płatności w kilku różnych sklepach. Następnie portfel i karty wyrzucił w miejscu, którego teraz nie pamięta - relacjonuje podkom. Koniuszy.

  Za kradzież portfela i włamanie na konto, a tak traktowane jest użycie cudzych kart płatniczych, 37-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • Irfy 1 15 dni temuocena: 83% 

   Kolejny pitekantropus w akcji. Ten postanowił dodatkowo pomóc dzielnym halabardnikom, dokonując transakcji w kilku różnych miejscach. Po to, żeby mieli pewność, że jego telefon za każdym razem logował się w miejscu w pobliżu transakcji. Oraz w celu lepszej identyfikacji z różnych ujęć kamer. Chyba należałoby się zastanowić nad uruchomieniem przy/w komisariatach specjalnych sklepów, najlepiej monopolowych. Wtedy tacy osobnicy mogliby zgłaszać się od razu po dokonaniu zakupów, oszczędzając wszystkim pracy, kłopotów, łażenia i benzyny.

   Edytowany: 15 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4458 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023