REKLAMAA1 Magical MONTESSORI 27-11 - 25-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 grudnia 2019, 14:36 komentarzy 3

  (Policja)

  Trzech dilerów narkotykowych, którzy sprzedawali na Ursynowie marihuanę, amfetainę i extasy, zatrzymała policja. Zarekwirowano ponad 1,5 kilograma różnych narkotyków.

  Policjanci z Ursynowa podejrzewali pewnego 29-latka o sprzedawanie narkotyków. Towar dowoził klientom swoim lanosem. Marihuana, amfetamina i extasy dostępne były "na żądanie" na telefon, dlatego miał wielu stałych i zadowolonych klientów. Policja ustaliła, że diler ma pomocnika - 31-latka jeżdżącego po Ursynowie volkswagenem polo.

  Skąd dilerzy brali towar? Jeździli po niego aż na Grochów, do 63-letniego mężczyzny, który zajmował się nie tylko marketingiem, ale i dystrybucją narkotyków. Gdy odwiedzili go ursynowscy kryminalni, siedział w swoim aucie z 29-latkiem rozmawiając o interensach. W rozmowie z policją zaprzeczył, że trudni się dilerką. Funkcjonariusze mu nie uwierzyli. 

  - Narkotyki znaleźli w komórce lokatorskiej, dziko pozyskanej przez najstarszego z grupy, do której miał klucze. W lodówce turystycznej schowana była reklamówka, a w niej przygotowane do sprzedaży około 500 torebek strunowych z zawartością odważonego nielegalnego suszu, białego proszku oraz różowych tabletek - mówi asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Policja znalazła także niezważone jeszcze narkotyki. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie, a zawartość lodówki trafiła do depozytu.

  Godzinę później na ulicy Podolskiej, na Pradze Południe, funkcjonariusze zatrzymali trzeciego z członków grupy dilerskiej - 31-latka, jadącego z dostawą swoim volkswagenem polo. Miał w samochodzie około 170 torebek z marihuaną, amfetaminą, ekstasy oraz innymi środkami psychoaktywnymi - czyli porcje gotowe do sprzedaży na Ursynowie - oraz 3 tysiące złotych w gotówce i 4 telefony komórkowe.

  Cała trójka usłyszała prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków psychoaktywnych i ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zastosował aresztował ich na trzy miesiące. Grożą im kary do 10 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 235

  • 33
   BARDZO PRZYDATNY
  • 36
   ZASKOCZONY
  • 13
   PRZYDATNY
  • 18
   OBOJĘTNY
  • 17
   NIEPRZYDATNY
  • 63
   WKURZONY
  • 55
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.4397 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO  14.11.2020 - 13.02.2021