REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Najpopularniejsza sąsiedzka wyprzedaż garażowa na Ursynowie, a może i w całej Warszawie, powraca! Ratusz zapowiedział, że pierwsza w tym roku garażówka odbędzie się 30 sierpnia.

  Koronawirus przeszkodził w organizacji tegorocznych garażówek. Pierwsza miała się odbyć 29 marca, ale - z oczywistych względów - do niej nie doszło. Kolejnej imprezie - 28 czerwca - przeszkodziły przepisy o zakazie organizacji imprez powyżej 150 osób. 

  Ratusz nie był przekonany czy w ogóle w tym roku organizować sasiedzkie wyprzedaże. Na imprezie, przez którą przewijają się tysiące osób, trudno przestrzegać zakazów i nakazów związanych z epidemią. Dopiero decyzja rządu o zniesieniu 150-osobowego limitu uczestników imprez plenerowych zachęciła urząd do powrotu do organizacji popularnej imprezy.

  Pierwsza odbędzie się dopiero pod koniec wakacji - w niedzielę, 30 sierpnia razem z Ursynowskim Targiem Zdrowej Żywności. Kolejna 25 października, a terminy następnych poznamy później, jeśli w ogóle się odbędą.

  - Wszystko będzie zależało od zagrożenia epidemicznego - mówi burmistrz Robert Kempa.

  Wiadomo już natomiast, że sprzedawców na najbliższej sierpniowej garażówce obowiązywać będzie mailowa rejestracja - na 9 dni przed imprezą. Nadal wstęp będzie bezpłatny zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Pytanie tylko czy nadal będziemy musieli zachowywać 2-metrowy odstęp od siebie i dezynfekować ręce. 

  Nie zmieniają się godziny sąsiedzkiego handlowania i jego miejsce. Tak jak do tej pory, Ursynowa Wyprzedaż Garażowa wystartuje o 12:00 i zakończy się o 16:00 na parkingu za urzędem dzielnicy przy al. KEN 61.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3186 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020