REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Oby ursynowianie nie zapomnieli, jak się ruszać na parkiecie. Sprawdzimy to na Ursynowskich Potańcówkach, które wracają po pandemicznej przerwie. Uczestników czeka mnóstwo atrakcji. W tym dla najmłodszych, którym tańce jeszcze nie w głowie.

  Ta impreza na stałe wpisała się w kalendarz ursynowskich wydarzeń. Od lat pojawia się na niej mnóstwo osób. Starszych i młodszych. Wszyscy wspólnie bawią się na świeżym powietrzu w rytm najgorętszych hitów. I taka też jest idea Ursynowskich Potańcówek - łączyć pokolenia.

  Po dwóch latach pandemii mieszkańcy znów będą mogli wskoczyć na parkiet i pokazać swoje taneczne umiejętności. Gdyby ktoś się nieco zasiedział i zapomniał, jak się ruszać, to spokojnie. Do najbliższej zostało jeszcze trochę czasu, więc można się jeszcze przygotować.

  Pierwsza popandemiczna Ursynowska Potańcówka odbędzie się w sobotę, 25 czerwca przy Ursynowskim Centrum Kultury “Alternatywy”. Impreza w stylu retro potrwa od 17 do 21:30, a poprowadzi ją znany DJ i wodzirej Michał Fogg. O dobrą do tańca muzykę zadba także Alegancka Kapela, która na żywo będzie przygrywać uczestnikom zabawy.

  Atrakcje dla wszystkich

  Podczas potańcówki nie tylko będzie można potańczyć, ale i tańca się nauczyć. Tańca w klimacie retro. Chętni najpierw zobaczą układ i przyswoją podstawowe kroki. Następnie pod okiem profesjonalistów będą szlifować nabyte umiejętności do perfekcji.

  Dodatkowe ruchy z pewnością przydadzą się podczas konkursu na najlepiej tańczącą parę. To jednak niejedyny element rywalizacji podczas zbliżającej się potańcówki. Warto też między innymi zadbać o odpowiednią stylówkę. Na zwycięzców czekają interesujące nagrody.

  Na porcję wyśmienitej rozrywki mogą także liczyć najmłodsi, którzy do tańca jeszcze się nie rwą. Specjalnie dla nich przygotowana zostanie strefa “dmuchańców”, gdzie czekać będą animatorzy. W przerwie od szalonej zabawy - dotyczy to wszystkich tancerzy - będzie można zjeść coś pysznego w podstawionych food trackach.

  Potańcówka pod “Alternatywami” nie będzie jedyną. Pozostałe odbędą się w soboty: 23 lipca w parku im. Jana Pawła II, 20 sierpnia w parku Lasek Brzozowy, 10 września w Sadku Natolińskim. Wszystkie od 17 do 21:30. Patronat medialny nad potańcówkami sprawuje Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 39

  • 30
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.379 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022