REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 kwietnia 2021, 18:27 komentarzy 61

  (SK)

  - Udało się z przyczepą kempingową zajmującą miejsce postojowe, to dlaczego ma się nie udać z 10-letnim wrakiem - pomyślał mieszkaniec Ursynowa, który chciałby doprowadzić do usunięcia zapomnianego auta z ul. Melodyjnej. Wolne żarty! Straż miejska twierdzi, że wrak to nie... wrak.

  Przez parę ładnych lat przy ul. Melodyjnej, na wysokości wjazdu do bloku przy Pasażu Ursynowskim 11, stała przyczepa kempingowa. Panu Andrzejowi, mieszkańcowi Ursynowa od ponad 40 lat, udało się doprowadzić do jej usunięcia.

  - Straż miejska po interwencji burmistrza uznała wreszcie, że przyczepa zasłania widoczność kierowcom, i zleciła jej usunięcie. Problemu nie ma - mówi nam mieszkaniec.

  Teraz, walczący z wrakami lokator na celownik wziął sąsiada usuniętej przyczepy - starego fiata, który parkuje na Melodyjnej od 10 lat.

  - Zajmuje miejsce i już dosłownie wrasta w jezdnię. Rozpoczynam walkę o jego usunięcie - mówi pan Andrzej i o pomoc w tej walce zwrócił się do naszej redakcji.

  Wrak wrasta w ziemię

  Krótka wizyta na Melodyjnej wystarczyła, by stwierdzić, że wrak rzeczywiście jest wrakiem. Rdzewiejący niebieski fiat musi stać na jezdni od wielu lat, bo pod jego ciężarem kostkowana ulica niemal się ugina, pod kołami zalegają niesprzątnięte po jesieni liście, a spod opony wyrasta krzak. Uwagę jednak zwraca czysta i w miarę nowa tablica rejestracyjna. Jak się okazuje kluczowy dowód dla straży miejskiej.

  - Do tego pojazdu nie mają zastosowania przesłanki art. 50 Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym - odpowiada nam referat prasowy Straż Miejskiej. I jednoznacznie sugeruje, że auto nie może zostać usunięte.

  O co chodzi? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że auto to wrak, który tylko zajmuje niepotrzebnie miejsce postojowe, nie mówiąc o tym, że szpeci okolicę.

  Magiczny artykuł 50, o którym wspomina straż miejska mówi, że: 

  Pojazd może być usunięty z drogi w sytuacji, gdy nie ma tablic rejestracyjnych lub gdy jego stan wskazuje na to, że jest nieużywany.

  Jest jednak ważne "ale". Przepis pozwalający strażnikom odholować auta dotyczy tylko dróg publicznych, stref zamieszkania bądź stref ruchu. Pechowo, ulica Melodyjna na tym odcinku jest formalnie drogą wewnętrzną. 

  - Do ruchu odbywającego się poza miejscami wymienionymi wyżej, stosuje się je tylko w przypadku koniecznym dla uniknięcia zagrożenia bezpieczeństwa osób. W związku z tym przesłanki zawarte w art. 50a Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym nie mają zastosowania wobec omawianego pojazdu - zaparkowany został on na terenie nie należącym do żadnej kategorii dróg wymienionych w art. 8.1. Ustawy o drogach publicznych - informuje Straż Miejska m.st. Warszawy.

  Trzy kontrole, bez skutku

  Funkcjonariusze już trzy razy kontrolowali wrak fiata - w 2019, 2020 r. i w 2021 roku. Zdaniem strażników żaden przepis nie został złamany, auto może wrastać w ziemię i obrastać w krzewy. Mogłoby zostać usunięte, gdyby "zagrażało bezpieczeństwu ruchu drogowego", ale subiektywnie uznano, że autko tego nie robi. Z przyczepą, którą udało się panu Andrzejowi, poszło łatwiej, bo była wysoka i zasłaniała kierowcom widoczność. 

  Nic dziwnego, że z takim podejściem do tematu w dzielnicy od lat straszą wraki, których nie daje się usunąć. Każdego roku z ulic Ursynowa znika podobna liczba opuszczonych aut: w 2018 - 248, w 2019 - 228, a w 2020 - 226.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 552

  • 58
   BARDZO PRZYDATNY
  • 70
   ZASKOCZONY
  • 30
   PRZYDATNY
  • 110
   OBOJĘTNY
  • 48
   NIEPRZYDATNY
  • 55
   WKURZONY
  • 181
   BRAK SŁÓW

  61Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nie lubię przyjezdnych :-) 61 14 dni temuocena: 50% 

   Więcej miejsa będzie jak pousuwacie auta nie zarejestrowane w Warszawie. A nie że podatków dla Warszawy płacić nie ma komu a roszczenia o miejsca są

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rozsądny 60 12 dni temu

   Można płacić podatki w Warszawie ale rejestrację miec z innego miasta. Aczkolwiek idea słuszna.

   Edytowany: 12 dni temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kkk 59 17 dni temuocena: 17% 

   wywalcie nocą tablice i po tygodniu zgłoście auto.

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Roachviel 58 17 dni temuocena: 0% 

   Do tych głąbów co piszą "a skąd wiesz że nie jest ubezpieczony?" Krótka piłka... Nie może być. Nie ubezpieczą ci pojazdu jeśli pojazd nie posiada ważnego przeglądu technicznego, a tak nie żeby coś, ale przegląd należy przeprowadzać co roku. Skoro ten stoi już 10blat to normalne że przejsc go nie mógł, zresztą już po samym wyglądzie widac ze by go nie przeszedł gdyby nim pojechać jakims cudem. A fakt że nie ma przeglądu to kolejny powód dla którego można wlepić mandat. Dawać tak kilka tysięcy złochych mandatu co miesiąc to nic juz więcej nie trzeba będzie robić i właściciel sam usunie samochód. No bo złomować to jednak cholibka szkoda, ładny klasyczek. Jestem pewien ze po takim rozgłosie na necie znalazłby się nie jeden chętny na odkupienie tego fiacika

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~~ 57 17 dni temuocena: 100% 

   Bzdura, ubezpieczenie OC da się dostać bez badania technicznego, prędzej w drugą stronę jest problem. To raz. Dwa że pojazd powyżej 40 lat jest z automatu klasyfikowany wedle ustawy jako historyczny (niezależnie od tego czy ma żółte tablice czy nie) i jeśli nie porusza się po drogach publicznych to nie musi posiadać ubezpieczenia. Ten się nie porusza, stoi na drodze wewnętrznej czyli nie ma podstaw do ukarania właściciela przez UFG. Mandat za brak PT też dostaje się wyłącznie jeśli auto porusza się po drodze publicznej i policja je skontroluje, w przeciwnym wypadku nie ma podstaw.

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rico 56 18 dni temuocena: 100% 

   Ale to nie jest wrak tylko KLASYK

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mynia 55 18 dni temuocena: 0% 

   jest powód- nie ma ubezpieczenia tak więc nie może być na drodze bo potencjalna kolizja z nim nie będzie uznawana przez ubezpieczyciela , wystarczy ???

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~~ 54 17 dni temuocena: 100% 

   1. Pojazd +40 lat który nie porusza się po drodze publicznej nie musi mieć ubezpieczenia OC 2. Jak się zderzysz ze stojącym samochodem to raczej i tak OC ci nie będzie przysługiwało, bo to jest ubezpieczenie odpowiedzialności za sprawstwo wypadku, a w takim przypadku wina będzie ewidentnie twoja.

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wrak 53 18 dni temuocena: 80% 

   Proponuję usunąć i odholować pana Andrzeja

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~walker457 52 19 dni temuocena: 71% 

   Nasrane mają ludzie w tej wawce. Stoi sobie autko a jakiś burak nie mający nic do roboty bawi się w społecznika. Śmiech na sali.

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mynia 51 18 dni temuocena: 0% 

   nie jest ubezpieczone tak więc mandat za szybę na 5 000 zl a jak nie zapłaci do 1 miesiąca to na zwałkę + 5000 zl. Simple !!!

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 0 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~borys2 50 19 dni temuocena: 25% 

   Oczywiście ubezpieczenie OC za to auto nie jest opłacone, więc za brak OC należy się jakaś opłata dodatkowa i to niemała.

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Any 49 18 dni temuocena: 71% 

   A skąd wiesz, że nie jest opłacone?

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~~ 48 17 dni temuocena: 100% 

   Jak nie jeździ po drogach to auto powyżej 40 lat nie musi mieć ubezpieczenia.

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pytajnik 47 19 dni temuocena: 100% 

   Co to za fiat?

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AktywistaMiejski 46 19 dni temuocena: 100% 

   Fiat 1100R z końca lat 60-tych.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 45 19 dni temuocena: 31% 

   Najwyższy czas znowelizować ustawę o Utrzymaniu czystości w gminach, dodając do niej przepis umożliwiający odholowanie pojazdu po jednokrotnym wezwaniu właściciela do usunięcia wraku, lub w przypadku braku możliwości ustalenia właściciela.

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kolo 44 19 dni temuocena: 33% 

   Straż Miejska na Ursynowie to ma wszystko w d...e, około 10 razy zgłaszałem, że przy Służby Polsce i Dembowskiego jest 50 samochodów zaparkowanych na miejscach tylko dla mieszkańców a mieszkańcy nie magą znaleźć wolnego miejsca i jeszcze ani razu nawet nie przyjechali. Tłumaczenia są dwa, nie mają ludzi albo samochodu.

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hdbdn 43 19 dni temuocena: 70% 

   Kup miejsce parkingowe, bedziesz mial wolne.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 14 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kolo 42 19 dni temuocena: 29% 

   Straż Miejska na Ursynowie to ma wszystko w d...e, około 10 razy zgłaszałem, że przy Służby Polsce i Dembowskiego jest 50 samochodów zaparkowanych na miejscach tylko dla mieszkańców a mieszkańcy nie magą znaleźć wolnego miejsca i jeszcze ani razu nawet nie przyjechali. Tłumaczenia są dwa, nie mają ludzi albo samochodu.

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sttef 41 19 dni temuocena: 50% 

   Wyciek spod pojazdu i wyrwana klapka do baku oraz otwarty bak pojazdu zagraża bezpieczeństwu drogowemu A nic tam nie wycieka????

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kurt 40 20 dni temuocena: 100% 

   Na street viev dziesięć lat temu w zestawie z białą zapiekanką wyglądał znacznie lepiej, ale i tak teraz jest sztos. Żadna madzia w zmaganiach z rudą mu nie dorówna ;P.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marek 39 20 dni temuocena: 14% 

   Jeden odważny a uto na hol na środek ulicy i szybko zostanie od holowany, zabytek czy nie sprawny musi być, a gdzie ubezpieczenie, ważny przegląd techniczny i stoi na drodze publicznej. W Niemczech służby pozadkowe stawiają czasowe znaki zakazu parkowania w celu oczyszczenia ulicy, jeśli takie auto pozostaje zostaje odholowany na koszt właściciela i nie wspomnę o braku ubezpieczenia i ważnego przeglądu bo to są dodatkowe i to znaczne koszty.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pikuś 38 19 dni temuocena: 100% 

   Właśnie, w Berlinie o mały włos nie odholowali by mi auta. Zakaz parkowania wprowadzono z jednej strony ulicy na chyba 8 godzin, od 9 rano do 17. To dobry pomysł, oczywiście trzeba takie zakazy parkowania ogłaszać z dużym wyprzedzeniem.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Szon 37 20 dni temuocena: 100% 

   Podajcie namiary na właściciela a kupię i problem z głowy, Adresem równiez nie pogardzę - może wypytam starszych mieszkańców. Problem z głowy...

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~T. L-K 36 20 dni temuocena: 100% 

   Chętnie kupię.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojtek Ha. 35 20 dni temuocena: 100% 

   Sprostowanie do fragmentu o przyczepie, nikt z właścielem przez te lata się nie kontaktował, że przeszkadza ani mieszkańcy ani tym bardziej Straż Miejska. Wiem to bo znam właściciela i sam zabrałem tą Niewiadówkę do renowacji. A co do niebieskiego Fiata, to przyjechali nim nowożeńcy (pewnie prezent) i tak już został.

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~virtomek 34 20 dni temuocena: 0% 

   Niezła skrupa :D

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~s. 33 20 dni temuocena: 97% 

   Tak czytam tytuł i sobie myślę: no nie... temu Audi do wraku jeszcze trochę brakuje. Fakt, że to już złom i prawie zabytek ale pewnie jeszcze ktoś tym jeździ. A to o Fiata chodzi? Ręce precz od pięknego wrosta!

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fil 32 20 dni temuocena: 88% 

   Auto ma ponad 40 lat i z automatu staje sie zabytkiem. Konserwator też ma coś do powiedzenia. Ja za to chetnie go odkupie i umieszczę w muzeum np. Skarby Narodu Na terenie dawnej fabryki FSO w Warszawie Jesli czyta to własciciel lub osoby posiadajace stare auta chcace je sprzedać, oddać, przekazać do muzeum prosze o kontakt 516726195

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Piotrek+- 31 20 dni temuocena: 40% 

   We Francji po zgłoszeniu potencjalnego wraka przyjeżdża policja sprayem nakreśla linie scodzącą z kół na asfalt. Po upływie jakiegoś czasu (nie wiem dokładnie) wracają i jeżeli linie się zgadzają czyli auto nie wykonało żadnego ruchu uznawane jest za porzucone, oczywiście wcześniej poszukiwany jest właściciel. Miejsce parkingowe nie jest własnością jednego człowieka za chwilę postawi następnego Fiata i następnego a inni niech się martwią gdzie zaparkować na godzinę czy kilka swoje auto.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~robarcik 30 20 dni temuocena: 100% 

   Może poprosić właściciela by go przeparkował bliżej krawężnika :)

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~han_ 29 20 dni temuocena: 100% 

   6 silnych facetów przeniesie blizej krrawężnika

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mechanikk 28 20 dni temuocena: 33% 

   Większość nagle bawi się w obrońców wraków, wrak to wrak, czy to jest klasyk czy nowe auto z salonu, więc po co bić pianę? podoba się wrak to ustal właściciela i kup sobie ten wrak, każdy będzie zadowolony!

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 27 20 dni temuocena: 87% 

   Wystarczy że się podoba właścicielowi.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 13 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dede 26 20 dni temuocena: 100% 

   2 lata temu to auto stało przez kilka lat na parkingi bliżej kościoła

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sodom 25 20 dni temuocena: 18% 

   Właściciel najprawdopodobniej nie żyje - umarł ze starości. Czy wtedy - jeśli nie posiadał zstępnych, co jest wysoce prawdopodobne - majątek ten nie przechodzi na miasto? Ja na miejscu chcącego je usunąć przede wszystkich próbowałbym ustalić kto jest właścicielem. Po faktycznym ustaleniu posiadacza (miasta), zlicytować wrak i zobaczymy jak wielu z uważających go za "lokalną atrakcję" (burak o nicku SAM SIĘ USUŃ) weźmie udział w licytacji, a ilu potrafi tylko narzekać, by gruchota pozostawić w miejscu, w którym przeszkadza mieszkańcom osiedla. Zardzewiały szrot, który uległ wiatropylności jest gratem - przy założeniu że właściciel nie żyje - i porównywanie tej sytuacji do zajmowania mieszkań jest absolutnie bez sensu. Jest też część nawołująca do kradzieży tablic... czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Pojazd stoi na takiej części świata, na której SM i PP nie mogą podejmować działań o które się je prosi, niezależnie od faktu posiadania tablic.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 24 20 dni temuocena: 100% 

   Przepadek mienia następuje na rzecz Skarbu Państwa, a nie miasta. Właśnie zadziwiające, że nikt nie potrafi lub nie jest zainteresowany sprawdzeniem właściciela, mimo że auto ma białe blachy. Jakby miał jeszcze czarne to rozumiem.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jayZ 23 20 dni temuocena: 24% 

   Wystarczy trochę kujawskiego pod samochód podlać i już zagraża bezpieczeństwu

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rych oprych 22 20 dni temuocena: 67% 

   Skoro to droga wewnętrzna, to właściciel drogi może zlecić wywiezienie tego samochodu. Poza tym skoro ma tablice - to wiadomo, do kogo należy. Nawet jak właściciel zmarł, to jego majątek przejęli spadkobiercy (być może skarb państwa). I na takiego właściciela jest bardzo prosty bat - skoro wóz stoi w tym miejscu od lat i nie jest wyrejestrowany, to zapewne przez dłuższy czas nie miał opłacanego OC ... a kara za brak OC to ponad 5000 złotych i to za każdy rok, trzeba jeszcze doliczyć odsetki ...

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 21 20 dni temuocena: 100% 

   Może się też zdarzyć, że spadkobiercy mogą nie wiedzieć o tym samochodzie. Mogli też np. odrzucić spadek i finalnie trafił od do Skarbu Państwa. Ale czy ustalenie właściciela w przypadku podejrzenia jego śmierci (a może siedzi w więzieniu?) jest aż takie trudne?

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bzdury 20 20 dni temuocena: 100% 

   Kara za brak OC może zostać nałożona wyłącznie za jeden rok kalendarzowy, nawet jak auto nie miało opłacanego OC przez 20 lat. Zresztą w przypadku tego samochodu i tak ten problem nie dotyczy bo auta powyżej 40 lat są automatycznie zwolnione z obowiązku OC jeśli nie poruszają się po drogach publicznych.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 19 20 dni temuocena: 94% 

   Nie rozumiem jednej rzeczy. Auto ma białe tablice, na zdjęciu wygląda na w miarę kompletne, a jego jedynym przewinieniem jest fakt, że stoi na parkingu. Jednemu zaczyna to przeszkadzać, drugi nawołuje by ukraść tablice, a trzeci wzywa do podpalenia. Co z was za ludzie?

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~robert pigne 18 20 dni temuocena: 90% 

   i jeszcze jakas gnida zgłosiła TWÓJ komentarz do moderacji. ciekawe co tym s-synom w nim przeszkadza? ze zwracasz uwage na przestrzeganie prawa? ten samochód jest wart więcej niż nowe auto z salonu. a tu ludzie usiłują inawołują do jego uszkodzenia.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabanos 17 20 dni temuocena: 94% 

   Fajny klasyk, jakby przy nim troche podlubac. Wyglada na kompletny.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Leoniasty 16 20 dni temuocena: 24% 

   Mi z nowego auta zdjęli tablice i w ciągu 4h była straż miejska która auto mi z parkingu zabrała. W czym problem żeby mu zdjąć tablice? Właściciel na pewno nie wezwie lawety żeby wrak postawić w to sako miejsce i po problemie

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sbl 15 20 dni temuocena: 79% 

   Tak i tylko wszystko usuwać i usuwać. Panie Andrzeju, jedno miejsce Was nie zbawi, zostawcie ten samochód w spokoju. To prawdziwy klasyk, wart więcej niż nawet 125p. Pewnego dnia zwoła się koneserów takich "gratów" i będziemy dzwonić do straży miejskiej na każdy samochód (oprócz tego fiata), który ma co najmniej jedną z tych wad: warstwę kurzu na szybie, złożone lusterko, wgniecioną tablicę lub element karoserii, niedopompowane koła lub syf w środku. 90 procent wszystkich samochodów by zniknęło z parkingu.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bb 14 21 dni temuocena: 100% 

   Fiat 110 z 1967. Piękny mógłby być.

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~bb 13 21 dni temuocena: 100% 

   * 1100 nie 110

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ass 12 18 dni temuocena: 100% 

   Mój rocznik

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lukasz436 11 21 dni temuocena: 100% 

   WOW i to jaki wrak. Mogę uprzątnąć za darmo:)

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kuba 10 21 dni temuocena: 88% 

   ten wrak jest więcej warty niż to audi stojące przed nim, zastanówcie się może właściciel zmarł, może zachorował.Straż miejska powinna po nr rej znaleźć właściciela .A tak w ogóle to póki ma tablice i nalepkę na szybie to może sobie stać dopóki właścicielowi się to podoba

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Łowca wrakow 9 21 dni temuocena: 24% 

   Brawo, trzymam kciuki żeby go wreszcie usuneli!!! Dzielnica niech zrobi strefe ruchu lub strefe zamieszkania!!

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sam się usuń 8 20 dni temuocena: 79% 

   Takie stare auto to powinno być traktowane jako lokalna atrakcja, a nie coś co trafi do huty.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 23 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Chmielny 7 21 dni temuocena: 81% 

   Zostawić go tak jak jest . Po co na siłe atencji szukac

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pytek 6 21 dni temuocena: 95% 

   a może to nie jest wrak tylko projekt "nie sprzedam- bede robił"

   Edytowany: 21 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~DBC 5 20 dni temuocena: 0% 

   To nie można kartki o takiej treści zawiesić?

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Niemoj 4 21 dni temuocena: 24% 

   W nocy usunąć tablice i wrak będzie spełniał wymogi. Jeśli nie pomoże, zawołać lokalnych podpalaczy. Skoro służby i władze nie służą nikomu i niczemu (oprócz sobie), niech króluje bezprawie.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 45 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~er 3 21 dni temuocena: 83% 

   Twoje mieszkanie może też komuś przeszkadzać, pewnie chciałbyś je mieć, ale nie wiadomo co na to lokalni podpalacze.

   Edytowany: 21 dni temu

   oceń komentarz 40 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rav123456 2 20 dni temuocena: 89% 

   Jesteś zwykłym ch...m

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sbl 1 20 dni temuocena: 80% 

   Jeżeli ukradniecie tablice to znaczy że jesteście złodziejami i tyle i karma do was wróci bo każde zło będzie ukarane. A jak chcecie podpalić to się lepiej zastanówcie: tam mogą w tym aucie mieszkać szczury albo myszy, nie wspominając już o pająkach. Chcecie pozbawić życia niewinne zwierzęta tylko dlatego, że wk**wia was ten samochód?

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2775 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021