REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  REKLAMA

  Po zakończeniu lata nasze zęby mogą wołać o ratunek. Po powrocie z wakacji przypominamy sobie o sprawach odłożonych na później. Wrzesień jest najlepszym czasem, aby się z nimi uporać.

  Okres powakacyjny wydaje się być najlepszy, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie. W czasie wakacji, kiedy zęby nam nie doskwierają - zapominamy o dentyście. Jednak w okresie wiosenno-letnim są one narażone na ciągłe uszkodzenia. Wakacyjne zajadanie się słodyczami, duża ilość letnich, kwaśnych owoców, czy nawet wakacyjne zapominanie o codziennej higienie - głównie wśród dzieci - prowadzi do takich zmian jak uszkodzenie szkliwa, pojawienie się kamienia i osadu jak też do powstania ubytków. Dlatego wraz z rozpoczęciem roku szkolnego warto udać się na konsultację do stomatologa, aby sprawdził czy nie czyha na nas jakieś "zębowe zagrożenie".

  Jesień w Polsce to najlepszy okres na wykonywanie wszelkich zabiegów stomatologicznych, począwszy od zwykłego czyszczenia i fluoryzacji, wybielania aż do zabiegów inwazyjnych takich jak implanty czy chirurgia stomatologiczna (np. usunięcie zęba).

  Po pierwsze, ze względu na warunki atmosferyczne gdy temperatury nie są jeszcze zbyt niskie i jednocześnie już nie są tak wysokie - sprzyja to lepszemu gojeniu. Po drugie - po lecie zęby wymagają przeglądu i zabiegów z zakresu profilaktyki, takich jak czyszczenie, zdjęcie kamienia czy fluoryzacja i lakowanie.

  Jesień to także idealny czas na rozpoczęcie leczenia ortodontycznego. Leczenia stomatologicznego nie powinno odkładać się na później, gdyż z czasem (trwania ubytku lub dolegliwości) leczenie na pewno będzie dłuższe, mniej przyjemne i bardziej kosztowne.

  - Dlatego okolice nowego roku szkolnego to idealny moment na przegląd stanu swojego uzębienia - mówi Arleta Nawrolska, lekarz o specjalności ortodontycznej i jednocześnie właścicielka warszawskiej kliniki stomatologicznej i ortodontycznej Pro Ortodont.

  Pro Ortodont oferuje pełen przekrój usług stomatologicznych dla całej rodziny. Gwarantuje najwyższej jakości usługi i w pełni bezbolesne zabiegi dzięki najnowszej generacji wyposażeniu i profesjonalnej kadrze.

  Klinika Pro Ortodont zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną - od zabiegów z zakresu leczenia  zachowawczego, zabiegów estetycznych, zapewnia także rentgenodiagnostykę, zabiegi chirurgiczne i implantologiczne. Klinika specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym oraz stomatologii dziecięcej, jak również oferuje najwyższej klasy rozwiązania protetyczne.

  Specjalne wizyty adaptacyjne i wyjątkowe traktowanie dzieci przez personel medyczny kliniki powoduje, że Centrum Stomatologiczne Pro Ortodont jest przyjazne dla małych pacjentów. Cały personel jest odpowiednio przygotowany do pracy z dziećmi; troszczy się, aby wizyta w gabinecie pozostawiła przyjemne wspomnienia i zachęcała do regularnego dbania o zęby. Gabinet oferuje bezpłatne wizyty adaptacyjne dla najmłodszych pacjentów – Pro Ortodont zajmuje się dziećmi już od 1. roku życia.

  - Dzieci uwielbiają nas odwiedzać a moment, gdy najmłodsi otrzymują drobne upominki i dyplom dzielnego pacjenta jest najmilszy – mówi doktor Nawrolska.

  Hasłem przewodnim kliniki jest „Leczymy Całe Rodziny”. Dla swoich stałych pacjentów Pro Ortodont oferuje program członkowski „Karta Naszej Rodziny”, dzięki któremu każda rodzina, również wielopokoleniowa, może liczyć na specjalne przywileje i ofertę specjalną dla dzieci. Można do niego przystąpić zgłaszając już 2 osoby.  Z programu "Karta Naszej Rodziny" korzysta już wiele rodzin, w tym znani i lubiani.

  Klinika Pro Ortodont mieści się na bliskiej Ochocie w Warszawie, ok. 5 minut od ścisłego centrum.

  Więcej na temat kliniki Pro Ortodont można dowiedzieć się na stronie internetowej proortodont.pl.

  (mat. promocyjny)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1191 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018