REKLAMAA1-KLIWER-08-05----07-07-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Wspinaczka po drzewach, wyplatanie z wikliny oraz nauka orientacji i sztuki przerwania w lesie – tego wszystkiego będzie można się nauczyć pod okiem profesjonalistów na pikniku edukacyjnym w Lesie Kabackim w przyszłą sobotę. Na razie warto zarezerwować miejsce.

  Ruszyły już zapisy na październikowe zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Lesie Kabackim. Są jeszcze miejsca zarówno na jesienne warsztaty, jak i na atrakcje podczas pikniku „Leśne sprawności. Nowe umiejętności”.

  W przyszłym miesiącu będzie można wziąć udział w zajęciach „Jaźwiec – tajemniczy leśny zorro”, podczas których dzieci poznają bliżej borsuczy świat. „Leśna sensoryka dla smyka – Barwy lasu” przybliży maluchom królestwo leśnych kolorów. A dociekliwa młodzież i dorośli będą mogli poznać tajemniczy barwnik na warsztatach „Magiczne indygo”.

  Całe rodziny będą mile widziane na pikniku edukacyjnym „Leśne sprawności”, który odbędzie się 6 października w godz. 11:00-16:00, na terenie CEPL (ul. Rydzowa 1a). W programie przewidziano mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu, na część z nich warto zapisać się wcześniej, ale na miejscu także można liczyć na uczestnictwo w zajęciach.

  - Obserwujemy pogodę, na razie prognozy są optymistyczne, ale jesteśmy przygotowani, żeby stoiska  z rękodziełem przenieść do sal – mówi Michał Babicz z CEPL. - Survivalowcy na pewno dadzą sobie radę pod wiatami – dodaje.

  Organizator szczególnie poleca udział w grze terenowej. – Każdy kto przyjdzie, będzie mógł wziąć w niej udział, wygrać nagrody i prezenty – mówi. – Ponadto zachęcam do udziału w wyjątkowych warsztatach z białego śpiewu, bardzo atrakcyjnych dla dzieci, podczas których będzie można pośpiewać i pograć na instrumentach, pod okiem specjalistki z Żelazowej Woli - opowiada.

  Na pikniku przewidziano m.in. wspinaczkę linową po drzewach - Federacja Arborystów Polskich nauczy, jak bezpiecznie wejść i zejść z drzewa; wyplatanie ozdób i przedmiotów użytkowych z wikliny; tworzenie bukietów z liści; naukę podstawowych umiejętności przeżycia w lesie, aktywności ruchowe i grę terenową oraz spacer po lesie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~bmw 4 8 miesięcy temu

   "orientacja - zdobądź nowe sprawności" Ja mam orientacje hetero, dziekuje, nowych sprawnosci nie chce zdobywac, hetero mi w zupelnosci wystarczy. Ale moze ci od malowania pasow rowerowych na ulicach beda zainteresowani.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabaciara 3 8 miesięcy temuocena: 67% 

   Nie wiem po co pisać o czymś na co już w momencie publikacji nie ma miejsc?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mila 2 8 miesięcy temuocena: 0% 

   Trzeba się zapisać, a miejsc już mało, może dlatego?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Służew 1 8 miesięcy temuocena: 0% 

   Masz rację, nie wiesz

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2361 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO