REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  O formę trzeba dbać, a w szczególności teraz, jeśli chcemy pofolgować przy świątecznym stole. Część ursynowskich basenów wychodzi naprzeciw osobom, które także w okresie Świąt chcą skorzystać z pływalni i spalić nadmiar kalorii.

  Ruch w wodzie nie tylko modeluje sylwetkę i wzmacnia mięśnie, ale wpływa zbawiennie na krążenie i kręgosłup. O tej formie aktywności warto pomyśleć zimą, kiedy bieganie i jazda na rowerze, nie są tak przyjemne jak wiosną czy latem.

  Szczególnie w okresie świątecznym, jak i tuż po świętach, kiedy na liczniku mamy zdecydowanie więcej kalorii niż zazwyczaj, warto znaleźć godzinę czy dwie na zadbanie o dobrą kondycję.

  Już dziś (26 grudnia) po śniadaniu możemy śmiało zakładać kostiumy i klapki. Baseny Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy Hirszfelda i na Koncertowej będą otwarte od 12:00 do 20:00.

  Warto także przyjrzeć się ofercie poświątecznej w ramach akcji „Rusz się Warszawo po świętach” realizowanej na trzech ursynowskich pływalniach w dniach 27-31 grudnia.

  Promocja obejmuje -50% od oferty cennikowej na pływanie rekreacyjne na pływalni Aqua Relaks, Hirszfelda i Koncertowej. Dodatkowo, dla chętnych, odbywać się będą zajęcia z instruktorem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1296 sekundy
  REKLAMA