REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 czerwca 2019, 08:29 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Łukasz Moch)

  Inspirowana hinduskim świętem Holi zabawa już w pierwszych godzinach od startu ściągnęła do DOK Ursynów ponad setkę dzieci wraz z ich rodzicami

  Najbardziej kolorowa zabawa świata z roku na rok staje się coraz bardziej popularna również nad Wisłą. Wyrzucane w powietrze wielobarwne proszki w połączeniu z dobrą muzyką i słoneczną pogodą są bowiem sprawdzoną receptą na dobrą zabawę. Tym razem przekonali się o tym mieszkańcy Zielonego Ursynowa, którzy stawili się przed domem kultury na Kajakowej. O staniu w miejscu nie było mowy, gdyż rozbiegane dzieci wciągały w wir radości niemal wszystkich dookoła.

  - Jeszcze dwa dni temu nad Warszawą przechodziły burze i ulewy, baliśmy się więc o pogodę i związaną z tym frekwencję. Słońce jednak dopisało. Z przyjemnością patrzę teraz na wszystkie te kolorowe, uśmiechnięte dzieci oraz ich rodziców. Na pewno będziemy chcieli powtórzyć taką imprezę w przyszłym roku – mówi Katarzyna Krzyszkowska z DOK Ursynów.

  Organizatorzy wydarzenia przy Kajakowej nie kryją radości z udanego debiutu tego typu zabawy, gdyż ośrodek działa dopiero od roku, a zielona część Ursynowa nie ma zaś takiego potencjału frekwencyjnego jak położony przy metrze, zamieszkany przez 150 tys. mieszkańców wysoki Ursynów.

  - Ubiegłoroczne holi pod Kopą Cwila ściągnęło tam prawdziwe tłumy z okolicznych bloków, u nas natomiast dominuje zabudowa jednorodzinna. Wiedzieliśmy zatem, że lokalne wydarzenie będzie miało nieco inny charakter niż kolorowe szaleństwo pod największą ursynowską górką. Nasza impreza zainteresowała przede wszystkim dzieci z pobliskiej szkoły, które wraz ze swoimi opiekunami stworzyły w DOK prawdziwie rodzinną atmosferę – mówi Olga Twarowska, pomysłodawca wydarzenia przy Kajakowej.

  Prowadzący imprezę przygotowali dla dzieci wiele niespodzianek i nagród, m.in. konkurs na najbardziej kolorową dziewczynę oraz najbardziej kolorowego chłopaka. Były też tańce i przeciąganie liny.

  - Chociaż działamy dopiero od niedawna, udaje nam się z powodzeniem realizować tego typu wydarzenia na terenie całej Warszawy i okolic. Zainteresowanie mieszkańców zawsze jest duże, o ile pogoda nie spłata nam figla – mówi Izabela Zaranek z Color Fest Party.

  Mieszkańcy naszej dzielnicy niedługo będą mieli okazję po raz kolejny zamienić się w żywą tęczę. Festiwal Kolorów przy Kopie Cwila wystartuje 16 czerwca o 16:00.

  GALERIA ZDJĘĆ Z COLOR FEST PARTY:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~JA 3 2 miesiące temuocena: 100% 

   Byłem widziałem. Organizatorzy walnęli niezłą ściemę, powielaną m.in. przez Haloursynów, cytuję artykuł zapowiadający imprezę: "na specjalnym stanowisku będzie można zaopatrzyć się w proszki, kolorowe balony napełniane helem, organizator zapewnia również pulę gratisów dla uczestników: proszki, okulary świecące i opaski". Z powyższego była prawdziwa część dot. zaopatrywania się, bo darmowych gadżetów nie było w ogóle (nie licząc rzuconej 1 czy 2 razy w tłum dzieci 1, słownie: jednej paczuszki proszku). A organizatorzy zabawy nieźle na niej zarabiają: 10 zł to koszt każdej paczuszki z proszkiem, co w przypadku każdego dziecka oznacza konieczność zakupu przynajmniej 2-3 sztuk. Nawet lody w kawiarence DK były w tradycyjnej (3,5 zł) cenie, nie przyszło organizatorom zrobić z okazji dnia dziecka promocji i obniżyć ceny. Generalnie dziadostwo, głosna muzyka i darcie sie spikerów, ot takie to atrakcje szumnie reklamowane

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   Pulmonolodzy lubią to

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gopi 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   a czy było tradycyjne bhang-o-lassi?? if ju noł, łot aj miin... Bez tego tradycyjnego elementu Holi się nie liczy;)

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2964 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019