REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (WTW)

  Co wspólnego mają Ursynów i wioślarstwo? Na pierwszy rzut oka niewiele. Jednak to właśnie u nas odbędzie się kolejna część eliminacji w zawodach Wioślarskiego Tytana Warszawy. I wcale nie będzie potrzebna do tego woda!

  Młodzi sportowcy zmierzą się jutro po raz kolejny w nietypowej konkurencji – będą rywalizować na profesjonalnych ergometrach wioślarskich. To już szósta edycja Wioślarskiego Tytana Warszawy, w którym biorą udział uczniowie z całej stolicy.

  Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie to najstarszy klub sportowy w stolicy. Jedną z jego ostatnich tradycji jest organizacja szkolnych zawodów wioślarskich, mających służyć popularyzacji tej dyscypliny wśród młodzieży i pomóc w znalezieniu potencjalnych zawodników.

  Turniej rozgrywany jest w 10 dzielnicach Warszawy w przez cały marzec, kwiecień i maj. W zawodach biorą udział uczniowie szkół podstawowych z klas 5, 6, 7 i 8, w grupach dzielonych ze względu na płeć. W każdej kategorii piątka najlepszych zawodników przechodzi do Wielkiego Finału.

  Najbliższa rywalizacja zostanie rozegrana jutro na hali „Hawajska” przy ul. Dereniowej. Start już o 9:30. Więcej na sport.ursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2812 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019