REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-03----31-03-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 lutego 2020, 09:44 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Wujek Samo Zło wystąpi na koncercie na rzecz Julka

  Wujek Samo Zło wystąpi na koncercie na rzecz Julka

  Trwa wielka akcja charytatywna na rzecz chorego 9-letniego Julka Wróbla, ucznia jednej z ursynowskich podstawówek. W ramach akcji 1 marca odbędzie się koncert charytatywny, na którym wystąpi m.in. znany raper i konferansjer Wujek Samo Zło.

  Julek Wróbel, uczeń Szkoły Podstawowej nr 343 przy ul. Kopcińskiego, w listopadzie ubiegłego roku zaczął nagle źle widzieć. Specjalistyczne badania przyniosły dramatyczną diagnozę - nieoperacyjny guz mózgu, z którym można przeżyć zaledwie kilka miesięcy. Rodzice wierzą jednak, że mogą pomóc dziecku, ale największe szanse daje bardzo kosztowne leczenie za granicą. Ursynów ruszył z pomocą!

  Potrzebny jeszcze milion

  Historia chłopca poruszyła całą dzielnicę – kolejne szkoły i organizacje zaczęły przyłączać się do zbiórki datków na leczenie Julka. Wciąż brakuje na to ponad miliona złotych.

  - Juliana udało się zakwalifikować do terapii w Monterrey w Meksyku. To dobra informacja, bo w końcu pojawiła się nadzieja, konkretny plan działania. Niestety, są też gorsze wieści – piszą rodzice chłopca. - Leczenie założone jest wstępnie na dwa lata. Łącznie z przelotami i pobytem potrzebujemy ok. 1 600 000 złotych – tłumaczą.

  Dla rodziców Julianka, którzy na dotychczasowe leczenie wspomagające i badania synka wydali już wszystkie swoje oszczędności, to kwota niewyobrażalna. Dlatego tak ważne jest, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o trwającej akcji i w miarę możliwości wsparło zbiórkę prowadzoną za pośrednictwem internetu.

  1 marca bądźmy razem!

  W pierwszą niedzielę marca w Szkole Podstawowej nr 340 na Lokajskiego odbędą się liczne występy artystyczne z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli oraz takich artystów jak: Kamila Malik, Michał Masłoń, Jakub Kaczmarek Music, Robert Cieśla i Wujek Samo Zło, który do akcji został zaproszony przez koleżankę wolontariuszkę.

  - Będzie to improwizacja tekstowa plus kilka piosenek o tematyce młodzieży z miasta – mówi raper znany z występów w duecie wraz Tomaszem "CNE" Kleyffem. Współtworzył także formacje Gib Gibon Skład i Baku Baku Skład.

  Akcję wspierać będzie też aktorka Monika Mrozowska. Odbędą się też licytacje fantastycznych przedmiotów kolekcjonerskich, które cały czas są przekazywane przez darczyńców. Ponadto rozegrany będzie mecz piłki nożnej - dziennikarze TV kontra rodzicie i nauczyciele.

  - Przygotowaliśmy kiermasz różności, kawiarenki charytatywne, warsztaty artystyczne, teatrzyk, występ iluzjonisty, pokazy pierwszej pomocy i bieg na orientację, będą wozy strażackie, przejażdżki konne oraz wiele innych. Wszystkie środki finansowe zebrane w trakcie tego wydarzenia ostaną w pełnej wysokości przekazane na sfinansowanie leczenia Julka – zapowiadają organizatorzy.

  Jak można pomóc Julkowi?

  • Poprzez bezpośrednie wpłaty środków finansowych na subkonto Julka: Fundacja Zdążyć z pomocą, KRS 0000037904 nr konta 42249000050000460075493994 z tytułem wpłaty: 36789 Julian Wróbel;
  • Przekazując 1% podatku Fundacja Zdążyć z pomocą, KRS 0000037904 Cel szczegółowy: subkonto 36789 Julian Wróbel;
  • Poprzez przygotowanie podpisanego przedmiotu lub opatrzonego dedykacją, który trafi na licytację;
  • poprzez poinformowanie swoich znajomych o możliwości wpłacenia darowizny na konto Fundacji Zdążyć z pomocą;
  • Poprzez udostępnianie postów odnośnie do akcji na kontach społecznościach i udostępnienie informacji o Finale akcji w dniu 1 marca 2020 r.;
  • Poprzez uczestnictwo w Finale akcji w dniu 1 marca 2020 roku w godzinach od 11:00 do 15:00 w  SP nr 340 przy ul. Lokajskiego 3.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~dwoja siadaj 2 miesiąc temu

   beka z typa, przećpany WSZ będzie grał? A w co on gra? Bo poza miernym freestylem ten gość jest kompletnym beztalenciem.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~H 1 miesiąc temuocena: 50% 

   Moze Jacek Kurski cos zorganizuje - moze byc nawet disco polo.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3375 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020